منابع HiFi Apple Music در iOS 14.6 beta یافت شده استبه نظر می رسد اپل با توجه به نسخه جدید بتا iOS که در حال حاضر در دسترس توسعه دهندگان است ، سطح HiFi Apple Music را برنامه ریزی می کند.

غوطه وری در کد iOS 14.6 beta 1 اشاره به اضافه شدن سطح صوتی بدون ضرر در آینده به رقیب Tidal و پیشنهاد آینده از Spotify دارد.

کدی که در بتا 9to5Mac مشخص شده حاوی پیوندهایی به Dolby Atmos ، Dolby Audio و کلمه “Lossless” در برنامه Music است. به نظر می رسد این تایید می کند که اپل حداقل برای ادغام سطح HiFi در Apple Music کار می کند.

این گزارش تأیید کرده است که پیوندها به عنوان بخشی از iOS 14.6 beta 2 حذف شده اند و حاکی از آن است که اپل ممکن است آنها را حذف کرده باشد تا ویژگی معلق را مخفی نگه دارد تا زمانی که زمان آشکار شدن آن فرا برسد.

مرتبط: بهترین آیفون

صدای خش خش در یک سطح بالقوه HiFi موسیقی موزیک را از گزارش دیگری که کمی کمتر اثبات شده شنیدیم. سایت موسیقی Hits Daily Double ادعا می کند که اپل طی چند هفته آینده سطح صوتی سطح CD را به همراه برخی AirPod های جدید منتشر خواهد کرد.

این گزارش همچنین می گوید که اپل قیمت ها را به سطح جدید افزایش نمی دهد ، انتخاب می کند که آن را با همان 9.99 دلار در ماه ارائه دهد.

در عمل ، این امکان را برای مشترکان موجود فراهم می کند تا بسته به سناریو رایگان را ارتقا دهند یا وضوح را انتخاب کنند. به عنوان مثال ، ممکن است شما مایل نباشید در Hi-Fi از طریق تلفن همراه یا از طریق بلندگوهایی که به هر حال تفاوت را نمی شنوید ، به Hi-Fi جریان دهید.

در نگاه اول ، این بعید به نظر می رسد ، زیرا به وضوح ارزش اضافی در سطح بدون ضرر وجود دارد. با این حال ، اپل موارد قبلی را در اینجا دارد. این برنامه برای همه فیلم های HD موجود در فروشگاه فیلم های iTunes نسخه 4K به روز رسانی کرده است که باعث تعجب همگان شده و به طور موثر به بینندگان امکان می دهد تا بسته به قابلیت های نمایشگر / رسیور ، بهترین تجربه ممکن را داشته باشند.

اگر اپل همین کار را می کرد ، تأثیر مشابهی در دموکراتیک سازی دسترسی به بالاترین کیفیت موسیقی موجود داشت. همچنین این کار دستگیره سایر فروشندگان در فضا را برای انجام این کار به پایین پرتاب می کند و در صورت بیرون آمدن می تواند مشترکان اضافی Apple Music را به دست آورد.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *