نحوه ایجاد و پیوستن به مکالمات صوتی با Twitter SpacesTwitterhouse-Spaces-Competitive Clubhouse از اواخر سال 2020 تعداد محدودی از کاربران را آزمایش کرده است. این شرکت اکنون توانایی ایجاد Spaces را برای همه حساب های توییتر با بیش از 600 دنبال کننده آزاد کرده است. در اینجا نحوه ایجاد و پیوستن به گپ های صوتی زنده با Spaces وجود دارد.

Spaces یک ویژگی است که به کاربران امکان می دهد با پیروان خود به صورت زنده صحبت کنند ، خواه گفتگوی کوچکی با تعداد انگشت شماری از دوستان باشد یا بحث بیشتری با هزاران شنونده.

بلندگوها می توانند در مورد فضا صحبت کنند ، شامل زیرنویس ها ، توییت ها و توییت ها باشند ، در حالی که شنوندگان می توانند مکالمه زیرنویس را دنبال کنند ، این توییت های ثابت را مشاهده کنند ، با شکلک ها ، توییت یا DM “Space” پاسخ دهند و بخواهند به تنهایی صحبت کنند. یک فضا می تواند تا 11 بلندگو از جمله میزبان را در خود جای دهد ، بدون محدودیت در تعداد شنوندگان در هر فضا.

میزبان همچنین می تواند (یک یا همه) بلندگوها را بی صدا کند ، دسترسی به میکروفون های آنها را از بین ببرد و – در صورت لزوم – آنها را به طور کامل از چت صوتی زنده حذف کند. در همین حال ، هرکسی می تواند کاربران را گزارش و مسدود کند و همچنین در صورت نقض قوانین توییتر ، Space را گزارش کند.

اگر شخصی که قبلاً او را مسدود کرده اید در فضایی که به آن پیوسته اید صحبت کند ، این برنامه به شما هشدار می دهد.

پس چرا به کاربران با کمتر از 600 فالوور اجازه ایجاد فضا را نمی دهیم؟ به گفته توییتر ، همه چیز در مورد مهارت های میزبانی شما است.

“بر اساس آنچه تاکنون آموخته ایم ، این حساب ها به دلیل مخاطبان موجود خود ، تجربه خوبی در میزبانی مکالمات زنده دارند.” توییتر را در وبلاگ خود توضیح داد.

“قبل از اینکه به همه توانایی ایجاد فضا را بدهیم ، ما روی یادگیری بیشتر ، کشف آسان فضا و کمک به مردم برای لذت بردن از مخاطبان عالی متمرکز هستیم.”

از این پس ، توییتر قصد دارد ابزاری را برای کمک به کاربران در یافتن Spaces به صورت زنده ، برنامه ریزی Spaces ، میزبان مشترک Spaces ، شخصی سازی زیرنویس های زنده و حتی هزینه درب مجازی معرفی کند.

برای آگاهی از چگونگی ایجاد و پیوستن به Twitter Spaces ، ادامه مطلب را بخوانید. برای راهنمایی ها و ترفندهای بیشتر توییتر ، حتماً راهنماهای ناوگان و پیروان فوق العاده ما و همچنین راهنمای گام به گام حذف دائمی حساب Twitter خود را بررسی کنید.

برای میزبانی از فضای توییتر خود ، به 600 دنبال کننده یا بیشتر و یک حساب کاربری تنظیم نشده نیاز دارید.

اگر این معیارها را دارید ، مراحل زیر را دنبال کنید:

  • برنامه Twitter را در iOS یا Android باز کنید
  • مطمئن شوید که در خوراک خانه هستید
  • برای نوشتن پیام در توییتر ، مدت طولانی آیکون را فشار دهید
  • روی نماد بنفش Spaces ضربه بزنید (این نماد شبیه مجموعه ای از دایره های الماس شکل است)
  • فضای خود را نامگذاری کنید
  • “Start your space” را لمس کنید
  • با به اشتراک گذاشتن پیوند ، دیگران را به عنوان شنونده دعوت کنید
  • با ضربه زدن روی تصویر نمایه فضایی و افزودن شنوندگان ، آنها را به صحبت دعوت کنید

به خاطر داشته باشید Spaces عمومی است ، بنابراین هر کسی در توییتر می تواند در صورت مشاهده پیوندی به فضای شما در یک پیام مستقیم یا در جدول زمانی خود ، به عنوان شنونده بپیوندد.

با ایجاد دستورالعمل های موجود در برنامه ، می توانید زیرنویس ها را به فضاهای خود اضافه کنید.

برای پیوستن به یک فضای توییتر ، تنها کاری که باید انجام دهید لمس پیوند مشترک توسط میزبان است.

از آنجا می توانید زیرنویس را با دکمه View Captions روشن و خاموش کرده و با ضربه زدن روی نماد “درخواست” در زیر میکروفون اجازه صحبت در فواصل را بگیرید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *