هنگامی که سونی یک تکه پای را خریداری کرد ، پلی استیشن Discord را در سال 2022 اضافه کردسونی اعلام کرد که در حال کار با Discord برای ادغام سرویس ارتباطات اجتماعی در کنسول های PlayStation و برنامه های تلفن همراه است.

برنامه چت و خروج گروهی که بخشی از Slack ، بخشی از WhatsApp ، بخشی از Reddit و بخشی از Twitch است ، از اوایل سال آینده به PS5 ، PS4 و سایر تجربیات PlayStation منتقل می شود ، از جمله PlayStation Network.

هنوز مشخص نیست که ادغام به چه چیزی انجام می شود ، اما سونی می گوید این کمک خواهد کرد “بازیکنان در سراسر جهان را قادر می سازند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند ، دوستان و جوامع جدید پیدا کنند و تجربیات سرگرم کننده و خاطرات ماندگار را به اشتراک بگذارند.”

در یک پست وبلاگ ، Sony Interactive Entertainment (SIE) همچنین گفت که ادغام به شما اجازه می دهد “دوستان ، گروه ها و جوامع هنگام بازی کردن با هم راحت تر قدم بزنند ، از آن لذت ببرند و ارتباط برقرار کنند.”

آنچه که احتمالاً خواهیم دید گنجاندن انجمن های Discord برای بازی های محبوب PS5 است که بسیاری از آنها در سرورهای مختلف وجود دارند. گروه های گیم پلی PlayStation همچنین احتمالاً می توانند برای دوستان فعلی و تیم های چند نفره خود ، چه برای گفتگوی صوتی و چه متنی ، گروه ایجاد کنند.

سونی همچنین به عنوان بخشی از مشارکت جدید سرمایه گذاری اندکی در Discord انجام داده است که به ویژه با توجه به شکست تلاش های اخیر مایکروسافت برای خرید مستقیم این شرکت ، جالب توجه است. گزارش شده است که مایکروسافت پیشنهادی سرسام آور 10 میلیارد دلاری برای خرید این شرکت ارائه داده است ، اما مذاکرات در اوایل ماه جاری متوقف شد. به نظر می رسد اکنون این گزینه از روی میز خارج شده است.

این پست وبلاگ اضافه کرد: “از زمان اولین مکالمه ما با بنیانگذاران جیسون سیترون و استن ویسنیفسکی ، من از عشق آنها به بازی های مادام العمر و اشتیاق مشترک تیم هایمان الهام گرفته ام تا به دوستان و جوامع به روش های جدید کمک کنم. توانمندسازی بازیکنان برای ایجاد جوامع و لذت بردن از بازی های مشترک در قلب کاری است که ما انجام می دهیم ، بنابراین ما از آغاز این سفر با یکی از محبوب ترین سرویس های ارتباطی جهان بسیار هیجان زده هستیم. “منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *