ابزار خواندن و بررسی توییتر سو abuseاستفاده را کاهش می دهد ، اما به شما امکان می دهد با شریک زندگی خود “****” تماس بگیرید


توییتر در حال به روزرسانی نحوه برخورد با توییت های احتمالی توهین آمیز است ، در حالی که اعلان های خواندن و بررسی جدید را برای همه کاربران iOS و Android منتشر می کند.

این ویژگی که طی چند ماه گذشته مورد آزمایش قرار گرفته است ، در صورت مشاهده محتوا برای مطالب توهین آمیز یا توهین آمیز ، افراد را ترغیب می کند قبل از کلیک بر روی ارسال ، بار دیگر توئیت را بخوانند.

توییتر می گوید آزمایشات نشان می دهد که 34٪ از افراد پاسخ را بررسی کرده یا لغو کرده اند ، در حالی که باعث شده است که در آینده 11٪ پاسخ توهین آمیز کمتر باشد. این پیام ها همچنین پاسخ های توهین آمیز و مضر دریافت شده توسط کاربر را کاهش می دهد.

در طول آزمایشات و بعد از آن ، توییتر سیستم را تغییر داد ، البته با برخی هشدارها. به عنوان مثال ، اگر به طور منظم با شخص دیگری تعامل داشته باشید ، این درک کمی بهتر از زبان استفاده شده خواهد بود.

که در پست وبلاگ، این شرکت گفت: “ماهیت رابطه بین نویسنده و نشانه را در نظر بگیرید ، از جمله اینکه هر چند وقت یکبار تعامل دارند. به عنوان مثال ، اگر دو حساب معمولاً دنبال شوند و پاسخ دهند ، به احتمال زیاد لحن ارتباطی مورد نظر شما را بهتر درک می کنند. “

بنابراین ، این امر شما را از تماس با دوستان خود به نام هولناکی که در ملا public عام قرار می دهید بی آنکه از شما بخواهد در پاسخ خود تجدیدنظر کنید ، آزاد می کند. علاوه بر این ، تحمل بیشتری نسبت به نحوه بازیابی این زبان توسط “جوامع کم نماینده” وجود دارد و اکنون به “روشهای بی ضرر” استفاده می شود. توییتر همچنین از کاربران می پرسد که آیا هنگام نمایش خطاب “اشتباه گرفته اند”؟

این شرکت می گوید “این امر باعث شده است تا مردم در صورت یافتن سریع یا مفید بودن به ما اطلاع دهند.”

آخر هفته ، من 12 ساعت از توییتر حذف شدم زیرا چندین بار از کلمه ای نه چندان خوب استفاده کردم تا رفتار برخی از هواداران یک باشگاه فوتبال خاص را توصیف کنم. این اظهارات بخصوص شخص خاصی نبوده است و برای توهین به شخص دیگر استفاده نشده است. و در عوض با دوستی ساخته شدم که 25 سال است می شناسمش. احساس کردم این کمی ناعادلانه است ، زیرا همه دوستان دوست دارند به یکدیگر فحش دهند ، اما من دلیل آن را فهمیدم. من چندین بار از این کلمه استفاده کرده ام و برای مصارف عمومی مناسب نیست. طبق قوانین جدید ، من احتمالاً آزاد نخواهم شد زیرا من از این کلمه برای توصیف این هواداران فوتبال استفاده کردم ، نه دوست من. با این حال ، خوب است بدانید که تحریم BS با دوستان خود را در آینده تحمل نخواهید کرد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *