بازده به پایین ترین قیمت خود رسیده است – در اینجا نحوه دستیابی به آن آورده شده است



درست است ، PS5 کاملاً جدید و منحصر به فرد ، که همه را از طریق تلویزیون خود جیغ می کشد ، به تازگی کاهش قابل توجهی در قیمت دریافت کرده است و کد eBay PRICEWINS به شما امکان می دهد 15 پوند از قیمت بارگیری کنید.

با توجه به اینکه چند روز است که Returnal (و این یک کنسول سه گانه A نسل بعدی است) خارج شده است ، بازی با قیمت جذاب 74.99 پوند شروع می شود. اگر مخالف ایده بازی تقریباً 75 پوندی برای یک بازی جدید بودید (و چه کسی می تواند شما را سرزنش کند؟) ، این معامله فقط بلیط است.

معامله: بازده PS5 فقط 59.99 پوند (از کد PRICEWINS استفاده کنید) – 79.99 پوند بود

با استفاده از کد قیمت در هنگام پرداخت می توانید Returnal را با قیمت بسیار خوشمزه 59.99 پوند دریافت کنید که با کمترین میزان در حال حاضر می توانید پیدا کنید.

مگر اینکه طی چند روز گذشته از اینترنت دور نباشید ، احتمال دارد گرداب مکالمه ای را که Returnal به صورت آنلاین آغاز کرده است ، جلب کرده باشید. این بازی علاوه بر اینکه به خودی خود یک چالش وحشیانه است ، به عناوین قدیمی مدرسه نیز برمی گردد ، بدون هیچ ویژگی حفظی.

این مطمئناً یک نگرانی دلهره آور است ، به خصوص وقتی بمیرید ، به ابتدای بازی بازگردانده می شوید. فقط سخت گیرترین گیمرها باید درخواست دهند ، اما آنچه در ازای آن دریافت خواهید کرد یکی از تجربیات با سوخت آدرنالین است که در کنسول یافت می شود.

پس از ساعتهای بی شماری مردن ، تلاش و دوباره مردن ، من به ریچال یک ستاره 4/4 شایسته دادم و نتیجه گرفتم: “اگر PS5 دارید ، پس به Returnal احتیاج دارید. این بازی با همه چیزهایی که دارد مزاحم شما خواهد شد ، اما هنگامی که مکانیک شروع به طنین انداز شدن می کند و داستان جامع به تدریج در جای خود قرار می گیرد ، پس تعویق آن تقریباً غیرممکن می شود. Returnal استاندارد جدیدی را در ژانر مشابه سرکش تعیین می کند. “

معامله: فقط با 59.99 پوند به PS5 برگردید (از کد PRICEWINS استفاده کنید) – 79.99 پوند بود

بازگشت در حال حاضر برای دارندگان PS5 در هنگام راه اندازی اجباری بود ، اما با توجه به اینکه اکنون به طور قابل توجهی ارزان تر است ، هیچ عذری برای برداشتن نسخه ندارید.



منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *