تردمیل های Peloton Tread یادآور صدمات و مرگ بودشرکت ورزشی مد Peloton به دنبال داوطلبانه دو تردمیل خود – Peloton Tread و Tread Plus – به دنبال یک سلسله حوادث گزارش شده و مرگ یک کودک خبر داد.

در بیانیه ای ، این شرکت گفت که کمیسیون ایمنی کالاهای مصرفی ایالات متحده (CPSC) نیز بررسی جداگانه از هر دو محصول تناسب اندام خانگی گران قیمت را اعلام کرد. به نظر می رسد این خطر وجود دارد زیرا کنسول آج که این کلاس های آموزش زنده را نشان می دهد ، می تواند جدا و سقوط کند.

“مصرف كنندگانی كه تردمیل خریداری یا راه اندازی كرده اند باید فوراً استفاده از آن را متوقف كرده و برای بازپرداخت كامل یا سایر راه حل های واجد شرایط با Peloton تماس بگیرند …” یك نشریه در وب سایت Peloton می گوید كه آنها دیگر تردمیل برای فروش ارائه نمی دهند.

این تصمیم پس از آن اتخاذ شد که Peloton اعتراف کرد که نگرانی های قبلاً ثبت شده CPSC را در نظر نگرفته و گفته است که با عدم درگیر شدن در کمیسیون ، اشتباهی مرتکب شده است. مدیر عامل شرکت جان فولی به دلیل تاخیر اولیه عذرخواهی کرد. در ماه آوریل ، CPSC قبلاً در مورد محصولات به مصرف کنندگان هشدار می داد.

فولی در بیانیه ای گفت: “تصمیم به یادآوری این دو محصول برای اعضای Peloton و خانواده های آنها کار درستی بود. می خواهم روشن باشم ، Peloton در پاسخ اولیه ما به درخواست کمیسیون برای ایمنی کالاهای مصرفی برای یادآوری Tread + اشتباه کرد. ما باید از همان ابتدا با آنها ارتباط بیشتری برقرار می کردیم.

“از این بابت عذرخواهی می کنم. اعلامیه امروز بیانگر شناخت ماست که با همکاری نزدیک با CPSC می توانیم آگاهی از ایمنی اعضای خود را افزایش دهیم. ما کاملاً به آینده تناسب اندام متصل به خانه اعتقاد داریم و متعهد به همکاری با CPSC برای تعیین استانداردهای جدید صنعت برای ایمنی تردمیل هستیم. ما آرزو و مسئولیت داریم که در صنعت ایمنی محصول پیشرو باشیم. “

این بیانیه مطبوعاتی او است ، CPSC گفت که یک کودک 6 ساله پس از خریدی که در زیر دستگاه قرار گرفت ، جان خود را از دست داد. در مجموع 72 گزارش از آسیب دیدگی بزرگسالان ، کودکان و حیوانات خانگی وجود دارد.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *