نحوه استفاده از برچسب جدید برای رونویسی گفتار در Instagram Storiesاینستاگرام گسترش ویژگی جدید برچسب خودکار Stories را تأیید کرده است ، که به طور خودکار کلمات گفته شده در ویدیو را رونویسی می کند و متن را به عنوان برچسب اضافه می کند.

پس از اینکه چندین کاربر شروع به دیدن نحوه ورود این ویژگی به برنامه کردند ، اینستاگرام روند در دسترس قرار دادن این ویژگی را برای همه کاربران آغاز کرد.

پس از استفاده از برچسب زیرنویس جدید ، اینستاگرام به صورت خودکار بر اساس گفتاری که در ویدیو رمزگشایی می کند ، عنوان را ایجاد می کند. عنوان را می توان برای دقت ، هجی ، سبک و رنگ ویرایش کرد ، قبل از اینکه کاربران آن را منتشر کنند.

این ویژگی در درجه اول برای کمک به افراد کم شنوا طراحی شده است ، اما همچنین برای مواردی که هنگام مرور اینستاگرام نمی توانید صدا را روشن کنید بسیار مناسب است.

مرتبط: بهترین گوشی

وقتی داخل هستیم بررسیهای معتبر امروز سعی در انتشار یک داستان ویدیویی داشت ، ما از طریق اعلانی از قسمت تابلوها در مورد این ویژگی مطلع شدیم. در اینجا نحوه فعال سازی آن آورده شده است:

1) Instagram را باز کرده و روی نماد + کنار عکس نمایه خود در گوشه بالا سمت چپ ضربه بزنید تا رابط Stories باز شود. تصویر کوچک را انتخاب کنید تا فیلم را از فیلم خود انتخاب کنید یا فیلم خود را در برنامه ذخیره کنید.

2) پس از افزودن / ذخیره فیلم ، روی گزینه Stickers ضربه بزنید و از لیست Captions را انتخاب کنید. در صورت تشخیص گفتار ، اینستاگرام از فناوری تبدیل متن به گفتار برای رونویسی سریع آن استفاده می کند.

3) مشاهده خواهید کرد که کلمات همزمان با تلفظ آنها بر روی صفحه نمایش ظاهر می شوند. با این وجود گزینه های دیگری وجود دارد که می توانید در پایین صفحه انتخاب کنید. برای تغییر رنگ ، کافیست چرخ بالای صفحه را فشار دهید.

4) فشار دهید و بکشید تا متن بزرگتر یا کوچکتر شود و از انگشت خود برای قرار دادن آن در مکان بهینه استفاده کنید.

5) داستان خود را طبق معمول منتشر کنید.

امروز در یک توییت ، اینستاگرام تأیید کرد که این ویژگی به زودی به Reels وارد خواهد شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *