نحوه سفارش غذا در منزل با دستیار Googleدر ماه آوریل ، گوگل تعدادی به روزرسانی را برای دستیار Google برای بهار اعلام کرد. یکی از راحت ترین ویژگی ها برای همه گیری ، ابزاری است که به شما کمک می کند با کمک دستیار هوشمند سریعتر غذا سفارش دهید. در اینجا نحوه استفاده از آن آورده شده است.

اگرچه هنوز هم باید خودتان به دنبال رستوران بگردید و دستیار کاملاً آماده انتخاب شام برای شما نیست ، دستیار باهوش اکنون می تواند قسمت خسته کننده را بر عهده بگیرد. Google برای ساده سازی فرآیند پرداخت رستوران به صورت خودکار از اطلاعات تماس و پرداخت ذخیره شده در Google Pay و همگام سازی با تکمیل خودکار Chrome استفاده می کند.

این ویژگی توسط فناوری Duplex گوگل ارائه می شود که این شرکت قبلاً برای سهولت در رزرو میز در رستوران ها و رزرو آنلاین بلیط فیلم از آن استفاده کرده است.

اگرچه در حال حاضر ویژگی دستیار Google فقط در زنجیره های منتخب در ایالات متحده موجود است ، اما گوگل قصد دارد امسال آن را به تعداد بیشتری رستوران گسترش دهد. گوگل هنوز مشخص نکرده است که آیا این ویژگی به بقیه جهان می رسد یا خیر ، اما امیدواریم که در آینده این ویژگی را در انگلیس شاهد باشیم.

برای یادگیری نحوه ساده کردن سفارشات ناهار خود با دستیار Google ، در ادامه مطلب بخوانید.

برای داشتن دستیار بیشتر Google ، می توانید بررسی های ما درباره Google Nest Mini و Google Nest Audio و همچنین راهنمای ما درباره دستیار Google و مقایسه دستیار Google در مقابل الکسا را ​​بررسی کنید.

برای استفاده از این ویژگی جدید دستیار Google ، به برنامه Google نیاز دارید که در تلفن Android خود نصب شده باشد.

در اینجا نحوه سفارش غذا برای واردات با دستیار Google وجود دارد:

  • برنامه Google را باز کنید
  • به دنبال یک رستوران بگردید
  • “سفارش آنلاین” یا “دریافت سفارش” را انتخاب کنید
  • آنچه را می خواهید بخورید انتخاب کنید و روی “بررسی کنید” کلیک کنید
  • دستیار Google برای تکمیل سفارش شما به طور خودکار اطلاعات تماس و پرداخت شما را پر می کندمنبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *