Urbanista از هدفون های بی سیم Swarovski Crystal Edition میامی لذت می برد


Urbanista نسخه محدودی از هدفون های بی سیم خود را در میامی اعلام کرده است و آنها دارای کریستال های Swarovski هستند.

سبک زندگی و مارک صوتی سوئدی Urbanista بیشتر به دلیل محصولات ارزان قیمت شناخته شده است ، اما به نظر می رسد این هدست نسخه محدود در میامی بهترین پارچه های خود را پوشیده و برای ساخت هدفون با شرکت جواهرات Swarovski شریک است.

ظاهر هدفون بیشتر برای ارتباط با شهری به نام خود ساخته شده است که الهام گرفته از زندگی شبانه و جذابیت میامی است. آنها باید لباس ها و محصولات براق موجود در میامی را دوست داشته باشند.

این نسخه محدود در رنگ های سیاه و سفید بلور و کریستال موجود است ، بلورهایی که در قسمت بالای سر بند و فنجان گوش تعبیه شده اند ، هنگام آفتاب احتمالاً مانند یک توپ دیسکو می درخشند (یا آیا باید مهتاب باشد؟).

هدفون ها – که در بررسی خود به آنها چهار ستاره داده ایم – از نظر مشخصات ثابت مانده اند. این به معنای 50 ساعت دوام باتری است که با کاهش نویز فعال نیز به 40 ساعت چشمگیر کاهش می یابد. این رقم با 10 ساعت بیشتر از Sony WH-1000XM4 و B&W PX7 با داشتن 10 ساعت بیشتر از بهترین هدفون در بازار هدفون باقی مانده است ، اگرچه با نسخه Miami Crystal Edition اختلاف قیمت به طور قابل توجهی کاهش یافته است.

از ویژگی های دیگر می توان به حالت صدای محیط برای فیلتر نویز برای اطلاعات بیشتر اشاره کرد. عملکرد تشخیص گوش به طوری که هدفون ها به طور خودکار موسیقی را متوقف کرده و مجدداً شروع به راه اندازی مجدد هدفون می کنند. دستیار صوتی با دستیار Google و Siri در دستگاه های سازگار پشتیبانی می شود ، در حالی که اتصال بی سیم به دستگاه بلوتوث 5.0 است (با رمزگذارهای پشتیبانی شده SBC و AAC). لوازم جانبی شامل کیف مسافرت سخت ، کابل AUX ، آداپتور هواپیمایی و کابل شارژ USB-C است.

ما از هدفون های میامی که استفاده می کردیم لذت بردیم و آنها را برای سرکوب موثر صداهای با فرکانس پایین با فناوری ANC ، ماندگاری طولانی باتری ، صدای باس ، تکمیل می کنیم – برای کسانی که کمی لبخند به موسیقی متن های روزمره خود دوست دارند ، نگاه جالب توجه تر است با نسخه بلوری میامی.

نسخه Urbanista Miami Crystal Edition برای خرید از وب سایت Urbanista و انتخاب خرده فروشان در سراسر جهان در دسترس خواهد بود. قیمت آنها با قیمت 300 پوند / 300 یورو / 300 دلار خرده فروشی می شود – کاملاً یک جهش از قیمت 129 پوند در نسخه استاندارد. هم اکنون از طریق وب سایت برند برای پیش سفارش در دسترس هستند.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *