این نسخه ویژه Fortnite Joy-Cons به تازگی کاهش قابل توجهی در قیمت داشته استبا همه طرفداران Fortnite تماس بگیرید – این نسخه های ویژه Nintendo Switch Joy-Cons که از یکی از شاخص ترین شخصیت های بازی الگوبرداری شده است ، به پایین ترین قیمت خود رسیده است.

در اصل 69.99 پوند تنظیم شده بود – مانند بیشتر جفت های Joy-Con این روزها – اکنون می توانید کیت اختصاصی را با استفاده از کد فقط 55.99 پوند ذخیره کنید قیمت هنگام خرید از طریق فروشگاه eBay Boss Deals هنگام پرداخت.

معامله: Fortnite Edition Joy-Cons فقط با 55.99 پوند (از کد PRICEWINS استفاده کنید)

با توجه به گران بودن کنترل کننده های Joy-Con (و این واقعیت که تا زمانی که نینتندو نتواند رانش Joy-Con را برطرف کند ، داشتن یک نسخه پشتیبان همیشه یک ضرورت است) ، هر تخفیفی ارزش درخواست دارد. با این حال ، با Fortnite ، ضربه بزرگتری هم خواهید دید.

این ارزش افزوده ناشی از گنجاندن 500 V-Bucks و بسته Fleet Force با چند ماده آرایشی در طول بازی است. در کل ، این یک هدیه خارق العاده برای همه بازیکنان Fortnite است که از بازی Nintendo Switch لذت می برند.

همانطور که قبلا ذکر شد ، Joy-Cons یک نمونه طراح از Agent Peely (موز مورد علاقه همه) گرفته است ، در حالی که چهره شخصیت در Joy-Con سمت راست ظاهر می شود.

این کاهش قیمت به ویژه در زمان مناسب است ، زیرا Fortnite به تازگی یک به روزرسانی عمده برای نینتندو سوییچ دریافت کرده است که باعث بهبود نرخ فریم بازی و همچنین وضوح تصویر در بازی می شود.

معامله: Fortnite Edition Joy-Cons فقط با 55.99 پوند (از کد PRICEWINS استفاده کنید)

این تقریباً خود توضیحی است ، اما در صورت تمایل به انجام کارهای چندنفره ، داشتن یک جفت دوم Joy-Cons نیز مفید است. فقط Joy-Cons را به سمت آنها برگردانید و دو کنترل کننده مینیاتوری آماده پیوستن به بهترین بازی های چند نفره نینتندو مانند Mario Kart 8 Deluxe یا Super Smash Bros Ultimate هستید.

کد قیمت منقضی می شود فردا ، 7 مه ، بنابراین اگر شما بخواهید این Fortnite Joy-Cons شیک را در برخی از قیمت های اصلی خود جمع کنید ، وقت ارزشمندی باقی می ماندمنبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *