همه شایعات ، درزها و گمانه زنی ها


پس از اتصال بی سیم Pixel Buds واقعی در سال 2020 ، گوگل بار دیگر با آنچه که اکنون فکر می کنیم Google Pixel Buds A نامیده می شود دست و پنجه نرم می کند.

با وجود چند درز (از طرف خود گوگل کمتر) اطلاعات زیادی در مورد این هدفون های نسل سوم وجود ندارد. آنها احتمالاً خیلی زود راه اندازی می شوند و مطمئناً از هوش گوگل برخوردار خواهند بود ، اما چه چیز دیگری خواهند داشت؟ در اینجا همه آنچه درباره Pixel Buds 3 یا Pixel Buds A-Series می دانیم وجود دارد.

این هنوز چیزی ناشناخته است ، اما البته این بدان معنا نیست که ما نمی توانیم در برخی گمانه زنی های پوچ افراط کنیم.

Pixel Buds اصلی – و نه چندان محبوب – 159 پوند قیمت داشت. Pixel Buds 2 در سال 2020 به فروش رسید – جفتی که ما بیشتر از مدل قبلی دوست داشتیم – و 179 پوند قیمت داشت.

بنابراین Pixel Buds 3 کجا باقی می ماند؟ آیا ممکن است ارزان تر ، گران تر یا قیمت یکسانی داشته باشند؟ با توجه به اینکه علامت “A” معمولاً به معنای نسخه ارزان تر به زبان گوگل است ، می توانیم قیمت هایی را ببینیم که جوانه های پژواک آمازون را به چالش می کشند ، که در حدود 130 پوند / 130 دلار است.

برای اعلام رسمی همه نگاه ها به رویداد I / O May گوگل است. Google نام شبکه بی سیم واقعی را در یک توییت قبلاً پاک شده از حسابAndroid آنها منتشر کرده است ، که در آن ذکر شده است “Pixel Buds A رسیده است”. به نظر می رسد شخصی هنگام تنظیم این توییت تاریخ اشتباهی را تنظیم کرده است.

این از یک ایمیل تصادفی ارسال شده در ماه آوریل برای دارندگان Google Nest ارسال شده است ، که به گفته 9to5google ، اولین نگاه به هدست است.

با توجه به اینکه قبلاً در ماه مارس شاهد لیست های FCC برای هدفون های بی سیم بودیم ، این نشانه مطمئنی است که Pixel Buds A زودتر از دیرتر در اینجا خواهد بود.

با توجه به افشای ناخواسته در ایمیل Google Nest ، می دانیم که Pixel Buds 3 حداقل چند طعم جدید خواهد داشت. همراه با نسخه کاملاً سفید ، سری A Pixel Buds با رنگ سبز ظاهر می شود که نسبت به نسخه موجود “Mint” تیره تر است.

از نظر طراحی کلی ، تصاویر فاش شده نشان می دهد که Pixel Buds A همان جوانه های Pixel 2 خواهد ماند. بنابراین این یک کیف ماسه ای شکل با یک اتصال USB-C در پایین و نشانگرهای LED برای باتری در جلو است. . این هدفون ها دارای ظاهری سنتی تر (برخلاف AirPod های استاندارد) هستند که دارای نکات بال برای نگهداری آنها می باشد. ما انتظار داریم کنترل های لمسی با توجه به اینکه در مدل قبلی به طور م effectivelyثر استفاده شده اند ، حفظ شوند.

با توجه به اینکه هیچ یک از Pixel Buds کاهش نویز ندارد ، انتظار داریم Pixel Buds جدید این ویژگی را دوباره از دست بدهد ، به خصوص اگر ارزان تر از مدل های قبلی باشد.

به نظر می رسد این توییت فاش شده تأیید می کند که Pixel Buds جدید دارای قابلیت به روزرسانی بلوتوث جفت سریع برای اتصال سریع به یک دستگاه تلفن همراه سازگار است.

ما تصور می کنیم که عمر باتری تقریباً یکسان خواهد بود که در حال حاضر به مدت پنج ساعت طبیعی است و پشتیبانی از شارژ بی سیم نیز در آن لحاظ می شود. با توجه به اینکه Pixel Buds 2 از مقاومت IPX4 برخوردار است ، عجیب خواهد بود اگر سری A Pixel Buds نیز چنین حرکتی را نداشته باشد.

شما می توانید کمترین دلار خود را شرط بندی کنید که این گوشی جدید تمرکز زیادی بر یکپارچه سازی Google با دستیار Google دارد و باعث تحریک تعامل کاربر با هدست می شود.

و این تا آنجاست که به اطلاعات واقعی شبکه بی سیم Google Pixel Buds Series A مربوط می شود. ما مطمئن هستیم که هنگام وقوع رویداد ورودی و خروجی Google ، اطلاعات بیشتری در مورد هدست نشان داده می شودمنبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *