AirTag ها پیگیری شرکای متخلف را “به طرز وحشتناکی آسان” می کندپیگیری AirTag “بسیار آسان است” ، یک خبرنگار واشنگتن پست در یک بررسی گفت ، با این استدلال که ردیاب های محصولات اپل با وجود حمایت های اپل توسط شرکای سوus استفاده کننده مورد سو استفاده قرار می گیرند.

توانایی ردیابی افراد بی خبر از زمانی که اپل رقیب Tile را اعلام کرد به خوبی مستند شده است ، با اطمینان از اینکه اپل محافظتی را که در اختیار دارد منتشر می کند تا از ورود لیزر AirTag به کت یا کیف شخص جلوگیری کند.

این مقاله در ضربه به تلاش های اپل برای درگیر کردن مصرف کنندگان انبوهی که نیازی به توجه به ورودی و خروجی ندارند ، می گوید که “تلاش های اپل برای جلوگیری از سو ab استفاده از ردیاب های خود به سادگی کافی نیست”.

اپل قبلاً گفته بود اگر AirTag غیر متعلق به آنها در شخص آنها پیدا شود ، آن را به مصرف كنندگان اطلاع می دهد. اگر کاربران به هیچ وجه آیفون ندارند ، AirTag زنگ خطر را ایجاد می کند. اپل همچنین می گوید ، کاربرانی که AirTag متعلق به خودشان نیست می توانند با اسکن آن با کد QR که درسی در مورد نحوه برداشتن باتری ارائه می دهد ، به راحتی آن را غیرفعال کنند. اپل همچنین اظهار داشت که هر ردیاب دارای یک شماره سریال است که اجازه می دهد مجرم شناسایی شود.

با این حال ، جفری فاولر از واشنگتن پست می گوید با وجود همه چیز ، AirTags وسیله جدیدی برای پیگیری ارزان و موثر است. من می دانم زیرا AirTags را آزمایش کردم و یک همکار واشنگتن پست را ترک کردم تا وانمود کند که دنبال من است. “

فاولر می گوید كه یكی از همكارانش ، گزارشگر همكار ، توانست به مدت یك هفته وی را در منطقه خلیج سانفرانسیسكو ردیابی كند و موقعیت مکانی هر چند دقیقه به روز شود. هنگامی که او در خانه بود ، آدرس دقیق نمایش داده می شد.

این مسئله با این واقعیت تضعیف می شود که محافظت ها در واقع زمانی که او در خانه و مکان های دیگر بود ، کار می کردند ، از همه مکان ها محافظت نمی شد. همچنین می تواند برای کسانی که شریک زندگی بد دهنی دارند و کنترل کاملی روی تلفن خود ندارند ، مضر باشد.

وی افزود: AirTag به محض اینکه از محدوده آیفون جفت شده خود خارج شود ، یک ساعت شمارش معکوس سه ساعته را راه اندازی می کند. از آنجا که بسیاری از قربانیان با سوus استفاده کنندگان خود زندگی می کنند ، هر بار که مالک AirTag به دامنه خود بازگردد ، می توان شمارش هشدار را دوباره تنظیم کرد. […]

نگران کننده: برنامه Find My گزینه خاموش کردن همه این “هشدارهای ایمنی مورد” را دارد – و برای اصلاح آن نیازی به وارد کردن پین یا رمز ورود خود ندارید. افراد بدسرپرست همیشه کنترل کاملی روی تلفن های خود ندارند […]

اعتبار: واشنگتن پست

به نظر می رسد ممکن است اپل برای تسکین برخی از شکستگی های AirTags نیاز به کار کمی بیشتر داشته باشد تا آنها در برابر استالکرها کاملاً مقاوم باشند. با این وجود ، آنها احتمالاً مدتی در میان بهترین لوازم جانبی آیفون خواهند نشست.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *