Google به طور پیش فرض تأیید صحت 2 مرحله ای را انجام می دهد


Google روز جهانی رمز ورود را انتخاب کرده است تا اعلام کند که شامل تأیید صحت 2 مرحله ای (2SV) به طور پیش فرض برای همه دارندگان حساب است. برای این حرکت ، کاربران Google باید ورود به سیستم را با استفاده از دستگاه های تلفن همراه خود تأیید کنند.

گوگل می گوید از امروز در یک پست وبلاگ ، از حساب هایی که قبلاً در محافظت دو عاملی ثبت نام کرده اند ، خواسته می شود هویت آنها را تأیید کنند تا در دستگاه های تلفن همراه خود یک درخواست را لمس کنند.

گوگل می گوید به زودی دارندگان حساب Google را به طور خودکار در 2SV ثبت می کند ، به شرطی که حساب های آنها به درستی تنظیم شده باشد. Google برای اطمینان از مرتب بودن حسابهایشان ، به کاربران یک بررسی امنیتی ارائه می دهد.

استراق سمع در درخواست های تلفن مطمئناً کمی آسان تر از ورود کدی است که به عنوان پیام متنی برای کاربران ارسال می شود.

گوگل ضمن داشتن برنامه Google Smart Lock برای iOS ، از فرصت استفاده كرده و كلیدهای امنیتی خود را كه در دستگاه های Android تعبیه شده اند ، تبلیغ می كند. هر دو به مردم اجازه می دهند از تلفن های مرد خود به عنوان راهی برای اثبات هویت خود استفاده کنند.

این شرکت می گوید: “تا زمانی كه گذرواژه ها بخشی از زندگی دیجیتالی شما باشند ، از طریق برنامه هایی كه استفاده می كنید و وب سایت هایی كه به آنها دسترسی پیدا می كنید ، ما به نوآوری و توسعه محصولات و فن آوری های جدید ادامه خواهیم داد كه مدیریت آنها را آسان و مهمتر از همه می كند. پیش فرض “

Google تأکید می کند که مدیر گذرواژه آن مستقیماً در Chrome ، Android و iOS تعبیه شده است و می تواند به کاربران در ایجاد رمزهای عبور پیچیده و منحصر به فرد کمک کند تا به مردم کمک کند از استفاده مجدد آنها و فراموش کردن همه رمزهای عبور کامل جلوگیری کنند.

این شرکت همچنین به ویژگی جدید وارد کردن رمز ورود خود توجه دارد ، که امکان بارگذاری 1000 رمز عبور خود را از سایت های شخص ثالث در مدیر رمز عبور خود Google فراهم می کند.

اگرچه در حال حاضر از گذرواژه های شما محافظت می کند ، اما Google از شما می خواهد بدانید که این رمزعبورها در گذشته مربوط به گذشته هستند. در حال حاضر ، شما همچنان به یکی از بهترین مدیران گذرواژه ، Google یا سایر موارد نیاز خواهید داشت.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *