Pro Skater 1 و 2 تونی هاوک تاریخ انتشار Nintendo Switch استآماده شوید ، طرفداران تونی هاوک ، ریمستر تحسین منتقد دو بازی اول تونی هاوک در سری Pro Skater به طور رسمی برای نینتندو سوییچ منتشر شده است.

Pro Skater 1 و 2 Tony Hawk در تاریخ 25 ژوئن روی نینتندو سوییچ عرضه می شود و کمی بیشتر از یک ماه باقی می ماند در حالی که گیمرها می توانند ترفندهای اسکیت بورد خود را در حین حرکت (البته به صورت دیجیتالی) انجام دهند.

این بازی به تازگی روی PS5 و Xbox Series X / S راه اندازی شده و نینتندو سوییچ را به عنوان آخرین کنسول برای دیدن جدیدترین نسخه اسکیت بورد باقی گذاشته است.

در حالی که بازسازی اخیر دو بازی اول این مجموعه یک بازگشت پیروزمندانه است ، نام Pro Skater تونی هاوک تقریباً نیم دهه پس از انتقاد تونی هاوک از Pro Skater 5 روی یخ قرار گرفته است.

معامله: THPS 1 + 2 (Xbox One) فقط با 23.88 پوند – از کد PRICEWINS استفاده کنید

این سریال گذشته ای مصور با کنسول های قابل حمل نینتندو داشت و Game Boy Advance و Nintendo DS را با عناوین کلاسیک مانند Tony Hawk’s Pro Skater 4 و Tony Hawk: American Sk8land به حد مجاز رساند.

مطمئناً پس از ورود به نینتندو سوییچ ، بازی را تست خواهیم کرد ، اما تصور اینکه THPS 1 و 2 را به عنوان یک عنوان عالی برای بازی در حال حرکت تصور کنید ، سخت خواهد بود.

با نگاهی به بازی PS4 حدس زدم: “THPS 1 + 2 Remastered همه چیزهایی را که باعث شده این سری اسکیت بورد کلاسیک بسیار عالی باشد به خاطر می آورد و آن را به دوران مدرن بازمی گرداند. بازی نسبت به برخی از عناوین دیوانه وار این مجموعه کمی کندتر است ، اما تمرکز بر مهارت و پاداش خالص ، کنار گذاشتن آن را دشوار می کند. “

برای دیدن نمای کامل من از بازی ، همیشه می توانید به نقد و بررسی بازی Tony Hawk’s Skater 1 and 2 Pro بروید یا جایزه ما را برای آخرین انحصاری Switch در بررسی جدید Pokemon Snap بررسی کنید.

آیا THPS 1 و 2 را برای نینتندو سوییچ پیش خرید خواهید کرد؟ با ما در Facebook و Twitter @ TrustReviews اطلاع دهید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *