گوگل حیله گر در آخرین دور Roku در برابر YouTube spat پیروز شداختلافات مداوم بین گوگل و Roku به سادگی شدت گرفت ، و اولی هوشمندانه سرویس YouTube TV خود را به برنامه اصلی YouTube در سیستم عامل Roku اضافه کرد.

اختلافات قراردادی بین دو تیتان جریان ویدئو باعث شد که Rocco YouTube را به طور زنده بارگیری کند ، که هفته گذشته در میان چاقوها محبوب بود.

گوگل قبلاً با گنجاندن YouTube TV در برنامه اصلی YouTube که همچنان در جعبه های جریان Roku ، استیک ها و تلویزیون های هوشمند در دسترس است ، موفق به حل این مسئله شده است.

Verge از ویژگی جدیدی در برنامه YouTube جاسوسی کرده است که می گوید “برو به YouTube TV” که اساساً کاربران را به YouTube TV بیرون می زند. می توان تصور کرد که گوگل بعد از این ترفند کاملاً از خودش راضی است.

با این حال ، گوگل می گوید “هنوز در تلاش است تا با Roku به توافق برسد تا دسترسی مستمر به YouTube TV را برای مشتریان مشترک ما فراهم کند” ، اما بعید به نظر می رسد که این تاکتیک جدید Roku را با عجله به میز مذاکره برگرداند.

به خصوص با قسمت دوم بیانیه گوگل ، که می گوید با ارائه دستگاه های پخش رایگان به آنها ، به دنبال انحراف کامل کاربران YouTube TV از Roku است. Google به The Verge گفت که “در صورت بحث با سایر شرکا ، تهیه دستگاههای پخش جریانی رایگان در صورت مواجه شدن اعضای YouTube TV با مشکلات دسترسی Roku.”

با این حال ، پیش بینی می کنیم Google TV Chromecast در ماه های آینده بیشتر مشترکان YouTube TV را هدف قرار دهد.

حرکت گوگل تقریباً پررنگ است Roku برای حذف کامل برنامه YouTube و ادامه مبارزه. با این حال ، هنوز توافق نامه ای بین دو طرف برای این نرم افزار وجود دارد.

روکو می گوید: “روکو حتی یک دلار ارزش مالی اضافی از YouTubeTV نخواسته است. ما به سادگی از Google خواسته ایم که رفتار ضد رقابتی آنها را در دستکاری نتایج جستجوی کاربران به سود مالی منحصر به فرد خود متوقف کند و درخواست دسترسی به داده های حساس را که امروز هیچ شریک دیگری در سیستم عامل ما دریافت نمی کند ، متوقف کند. در پاسخ ، گوگل به روش خود برای استفاده آشکار از انحصار خود در YouTube ادامه داد تا یک شرکت مستقل را مجبور به دستیابی به توافق کند که هم به ضرر مصرف کنندگان باشد و هم رقابت عادلانه. “

با این وجود این در حال پخش است ، ما نمی توانیم Roku را ببینیم که این دکمه ویژه YouTube را روی ریموت های خود نگه داشته است. به دنبال پخش جریانی رسانه جدید هستید؟ در اینجا Apple TV 4K (2021) و Chromecast با Google TV ارائه شده است.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *