HP معتقد است شما با همه چیز در یک مکالمه بزرگنمایی خود برای همیشه در زوم خواهید ماندHP دسکتاپ جدید همه در یک دستگاه را منتشر کرده است و شامل برخی از فناوری های جدید هوش مصنوعی است که به شما اطمینان می دهد در این تماس های ویدئویی بی پایان از ظاهر و صدا کمی بهتر برخوردار شوید.

EliteOne 800 G8 جدید دارای فناوری حذف نویز است که توسط هوش مصنوعی تأمین می شود تا مطمئن شوید با صدای بلند و واضح حرکت می کنید ، در حالی که میکروفن قادر خواهد بود مکان اتاق را تشخیص دهد تا اطمینان حاصل کنید که فریاد نمی زنید یا با او زمزمه نمی کنید همکاران

دسک تاپ جدید شامل یک وب کم پنج مگاپیکسلی دوتایی بازشو است که می تواند شما را تحت نظر داشته باشد و اطمینان حاصل کند که از قاب مرکزی برخوردار هستید و “از هر لحظه شرم آور” جلوگیری می کنید ، مانند کودکان در حالت های مختلف لباس پوشیدن. همچنین نور را متناسب با ساعت روز تنظیم می کند تا مطب شما در بهترین حالت ظاهر شود.

اساساً همه چیز برای تسهیل تماسهای بی پایان زوم ایجاد شده است که همه ما در این دوره جدید از کار ترکیبی روی آن کار خواهیم کرد. همچنین این اولین کامپیوتر چند منظوره HP است که از زمان ظهور در برخی از لپ تاپ های این شرکت ، تمام این فناوری سازگار با زوم را شامل می شود.

HP همچنین از فناوری تشخیص حضور کاملاً هیجان زده است ، و این اطمینان را می دهد که هنگامی که از نمایشگر دور هستید ، رایانه شما را قفل می کند. شما می توانید آن را در مدل های 23.8 یا 27 اینچی با رزولوشن صفحه نمایش تا 2560 × 1440 تهیه کنید. EliteOne 800 G8 پیکربندی هایی تا 64 گیگابایت رم (DDR4) ، 2 ترابایت SSD و تا پردازنده های i9 Intel Core از 11 تا را ارائه می دهد نسل. Wi-Fi 6 پشتیبانی می شود ، در عین حال دارای بسیاری از اتصالات فیزیکی است.

HP گفت: “همه گیری به ما دیدگاه جدیدی نه تنها در مورد اهمیت رایانه ، بلکه همچنین در مورد ایده بهتری از نحوه همکاری ، برقراری ارتباط و بهبود شیوه کار در خانه و دفتر به ما داده است.” در یک بیانیه.

قیمت و در دسترس بودن قبل از انتشار در اواخر این ماه تأیید می شود. در بازار برای یک کامپیوتر جدید؟ بررسی بهترین دسک تاپ برای سال 2021 را مشاهده کنید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *