MacBook Air M2 برای دنبال کردن iMac جدید به روشی اساسی – گزارشبه گفته یکی از نمایندگان مشهور اپل ، نسل بعدی Apple MacBook Air در چندین رنگ مشابه iMac M1 جدید ظاهر خواهد شد.

به گفته منبعی که Jon Prosser را از Front Page Tech به iMac های شگفت آور و رنگارنگ قبل از رویداد Spring Loaded در ماه گذشته تبدیل کرده ، مورد توجه کاربران قابل حمل مصرف کننده اپل قرار گرفته است.

این منبع تصویری را ارسال می کند که تفاوت بین مدل های مصرفی و حرفه ای اپل از گذشته و نحوه ارائه یک بار لپ تاپ های رنگی به همراه i3 های کلاسیک G3 i شرکت را نشان می دهد.

این منبع اشاره می کند که تاکتیک های رنگی برای مصرف کنندگان ممکن است به جدول ارتقا upcoming آینده MacBook Air برگردند ، که احتمالاً در اواخر سال جاری ارائه می شود. در اشاره ای مرموز دیگر ، گفته می شود منبع توجه را به طراحی مفهومی آبی که در حال حاضر تورهای آنلاین را انجام می دهد ، جلب کرده است.

“من اخیراً نمونه اولیه آبی را در MacBook دیدم که کاملاً شگفت انگیز به نظر می رسید. این منبع چیزی است که تاکنون می توانم بگویم. “این منبع با اشاره به اینکه کارتها زیاد است گفت:” تعجب آور نخواهد بود اگر اپل این مسیر را طی کند ، زیرا اغلب گزینه های رنگارنگ تری را برای تلفن ها و تبلت های ارزان قیمت خود ارائه می دهد.

https://www.youtube.com/watch؟v=JhLRbrrkSlY

این گزارش همچنین شایعات اخیر مبنی بر اینکه MacBook Air بعدی دارای زیرساخت به روز شده سیلیکون اپل است که توسط تراشه جدید M2 پشتیبانی می شود را برجسته می کند. در نگاه اول ، این امر باعث می شود تقریباً بدون نقص Macs جدیدی که تراشه های M1 دارند ، راه اندازی شود.

باید دید آیا اپل در مورد آنچه بدون شک یک طراحی خسته برای MacBook Air است به چیزی شبیه به MacBook 12 اینچی تجدید نظر می کند؟ پول ما برای مدلهای بعدی MacBook Air است که M2 را حمل می کنند ، که در پاییز امسال وارد بازار می شود. شرط بندی خارجی قبل از بازگشت به فصل مدرسه کمی زودتر است.

اگر به دنبال یک لپ تاپ جدید هستید ، اطلاعات مختصر ما را در مورد بهترین لپ تاپ برای سال 2021 بررسی کنید ، که هر یک از آنها به طور دقیق توسط تیم محاسبات ما آزمایش شده است.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *