Netflix می تواند از طریق سرویس جدید N-Plus محتوای اختصاصی ارائه دهدبر اساس گزارش پروتکل ، نتفلیکس در حال بررسی سرویس پر از محتوای اختصاصی است.

این سایت این سرویس را – که “N-Plus” نامیده می شود ، در یک نظر سنجی اخیر که برای کاربران Netflix ارسال شده ، مشاهده کرد. این نظرسنجی از کاربران در مورد تعدادی از ویژگی ها و محتوا ، از جمله پادکست های ساخته شده توسط لیست های پخش کاربر و راهنماهای راهنمای جریان ، نظرات خود را از کاربران خواسته است.

نتفلیکس در این تحقیق نتیجه گیری می کند: “N-Plus یک فضای آنلاین آینده است که می توانید درباره نمایش Netflix که دوست دارید و همه چیز مربوط به آن بیشتر بدانید.”

براساس این گزارش ، یکی از ویژگی های اصلی به کاربران امکان می دهد لیست پخش تلویزیونی خود را ایجاد و به اشتراک بگذارند و آنها را با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارند. به نظر می رسد Netflix هم لیست پخش برنامه را نشان می دهد و هم لیست پخش صوتی متشکل از موسیقی های ویژه نمایش.

متأسفانه ، این هیچ منافذی برای محتوای رایگان نخواهد بود ، زیرا این مطالعه توضیح می دهد که “اگر بینندگان عضو نباشند ، آنها فقط می توانند پیش نمایش تریلر خود نمایش را ببینند.”

کاربران N-Plus حتی می توانند در توسعه نمایش های Netflix حرف خود را بکشند ، با این نظرسنجی از کاربران پرسیده می شود که آیا آنها تمایل دارند قبل از پایان فیلمبرداری درباره نمایش در پیش تولید یاد بگیرند و از طریق بازخورد روی توسعه آن تأثیر بگذارند.

به نظر می رسد Netflix نیز در حال آمدن به تاج IMDB است و با معرفی بررسی های کاربران و امیدوار است که N-Plus برای نمایش ها و بازیگران خاص در نتایج جستجوی Google ظاهر شود.

“وقتی در Google چیزی راجع به یک نمایش یا بازیگرانی که مورد علاقه شما هستند جستجو می کنید ، می توانید به N-Plus دسترسی پیدا کنید یا می توانید پیوندهایی به آن در پیام هایی که از Netflix دریافت می کنید پیدا کنید ، یا ممکن است پیوندی به آن در صفحات Netflix وجود داشته باشد. برنامه ، “می گوید Netflix در این مطالعه است.

هیچ اطلاعات رسمی در مورد زمان شروع و یا حتی راه اندازی سرویس Netflix وجود ندارد. نتفلیکس به پروتکل گفت که این نظرسنجی بخشی از یک تلاش منظم برای بررسی کاربران بوده و در حال حاضر چیز دیگری برای به اشتراک گذاشتن وجود ندارد.

Netflix احتمالاً در تلاش است تا در مورد اینکه آیا N-Plus مورد علاقه کاربران آن است ، ایده ای کسب کند ، اما امیدواریم که به زودی اطلاعات بیشتری در مورد این سرویس بشنویم.

برای نکات بیشتر Netflix ، حتماً از راهنماهای ما برای خندیدن سریع و حالت Netflix کالیبره شده ، و همچنین راهنماهای ما در مورد حذف عناوین از لیست “ادامه تماشا” و نحوه لغو حساب Netflix به طور کامل بازدید کنید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *