Tile اسلحه مخفی خود را در مبارزه با AirTags فاش می کند – و این آمازون استTile در آستانه آرامش قرار ندارد و اجازه می دهد Apple AirTags کسب و کار ردیابی کالاهای خود را که به سختی بدست آورده است و معرفی سلاح های بزرگ برای مقابله با آن انجام دهد.

آمازون از همکاری جدید Tile و Amazon Sidewalk ، ابزاری برای توسعه شبکه که از فناوری اتصال در محصولاتی مانند دستگاه های اکو و زنگ های زنگ استفاده می کند ، خبر داده است.

ایده ایجاد شبکه در همسایگی است ، به این معنی که کاربران کاشی می توانند از 14 ژوئن ، زمانی که مشارکت اعمال می شود ، پوشش بیشتری از دستگاه های ردیابی موارد خود داشته باشند. متأسفانه انگلیسی ها آن را از دست خواهند داد ، زیرا پیاده رو فقط در ایالات متحده موجود است.

آمازون در بیانیه ای گفت: “Tile از فناوری بلوتوث برای یافتن موارد گمشده استفاده می کند و با Sidewalk ، دستگاه های سازگار Echo شما می توانند پوشش شبکه را بیشتر کنند تا به شما در یافتن ایمن کلیدها ، کیف پول ها و سایر موارد نامناسب خود کمک کند.”

آمازون می گوید که یکپارچه سازی پیاده رو همچنین یافتن ردیاب کاشی در خانه را آسان می کند. به جای باز کردن برنامه Tile ، کاربران می توانند با گفتن “الکسا ، کلیدهایم را پیدا کن” می توانند ردیاب را در محدوده شروع کنند تا شروع به زنگ زدن کند.

همچنین یک ویژگی جدید وجود دارد که به شما اجازه می دهد تا در صورت داشتن وسایل زیاد در خانه ، به کدام یک از کاشی ها نزدیک است.

“به علاوه ، اگر چندین دستگاه Echo به پیاده رو متصل شده باشید ، سریعتر می توانید وسایل نامناسب خود را در اطراف خانه پیدا کنید.” به عنوان مثال ، الکسا می تواند به شما بگوید که کدام دستگاه اکو نزدیکترین مورد به کاشی کاری شماست ، بلندگو آشپزخانه یا بلندگوی اتاق خواب و روز و زمانی که آخرین بار در نزدیکی آن دستگاه دیده شده است. “

البته ، فناوری پیاده رو آمازون بدون بحث نیست. برای کارکرد سیستم ، از پهنای باند کاربران Wi-Fi استفاده می کند. همچنین محرمانه بودن ایجاد یک شبکه مستقر در آمازون از هر خانه ای در محله ، پیامدهایی دارد ، به ویژه با توجه به روند نگران کننده خروج این شرکت از طریق حلقه مذاکره با ادارات پلیس در ایالات متحده.

با توجه به سرمایه گذاری در برخی از دستگاه های ردیابی موارد؟ در اینجا ویژگی Tile vs AirTag وجود دارد. متناوباً ، اگر برای نرم کردن صداهای خود در بازار هستید ، در اینجا بهترین بلندگوهای هوشمند برای سال 2021 وجود دارد.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *