WhatsApp کاربرانی را که شرایط را قبول نمی کنند تا 15 مه محدود نمی کند ، اما در حال آمدن است


واتس اپ می گوید دسترسی به حساب هایی را که با شرایط و ضوابط جدید متناقض موافقت نکرده اند ، تا آخرین مهلت 15 مه محدود نمی کند.

این شرکت پیش از این معرفی سیاست حفظ حریم خصوصی جدید را به دلیل آنچه “اطلاعات غلط” نامید به دلیل ویژگی های افزایش تبادل داده با فیس بوک به تعویق انداخت. واتس اپ با اعلان های درون برنامه ای که از کاربران می خواهد تا موعد مقرر با شرایط موافقت کنند ، کاربران را آزار می دهد اما اکنون تا حدودی تغییر کرده است.

این شرکت متعلق به فیس بوک اکنون می گوید اگر شرایط تا 15 مه پذیرفته نشوند ، کاربران شروع به یادآوری “دائمی” برای مدت “چند هفته” می کنند. فقط در این صورت است که آنها شروع به از دست دادن عملکرد می کنند. با این حال ، واتس اپ می گوید در صورت عدم قبول شرایط ، حساب های کاربری مسدود یا حذف نمی شوند.

“در چند هفته گذشته ، ما اطلاعیه ای در واتس اپ نشان داده ایم که اطلاعات بیشتری در مورد به روزرسانی ارائه می دهد. پس از فرصت دادن به همه برای مرور ، ما همچنان به کسانی که فرصتی برای انجام این کار نداشته اند یادآوری می کنیم که آن را بررسی و قبول کنند. بعد از گذشت چند هفته ، یادآوری هایی که افراد دریافت می کنند در نهایت دائمی می شوند. ”WhatsApp در به روزرسانی صفحات پشتیبانی خود می گوید.

این محدودیت ها عدم دسترسی به لیست گپ را شامل می شود ، اما کاربران همچنان می توانند به پیام های دریافتی پاسخ دهند و به تماس های صوتی و تصویری پاسخ دهند. آنها به سادگی قادر به شروع هیچ یک از آنها نخواهند بود. از اعلان های تماس از دست رفته می توان برای پاسخگویی استفاده کرد. سپس کاربران شروع به دیدن عملکرد به تدریج ناپدید می کنند تا اینکه برنامه تقریباً بی فایده شود.

واتس اپ می گوید: “پس از چند هفته عملکرد محدود ، دیگر قادر به دریافت تماس یا اعلان های دریافتی نخواهید بود و WhatsApp ارسال پیام و تماس به تلفن شما را متوقف می کند.”

با وجود گزارش گسترده در مورد این موضوع ، واتس اپ گفت که این تغییرات توانایی اشتراک گذاری داده ها با فیس بوک را گسترش نمی دهد. به راحتی می توان فهمید که این نگرانی ها از کجا بوجود آمده است ، وقتی که در اطلاعیه اولیه تغییرات مربوط به “چگونه شرکت ها می توانند از سری میزبان فیس بوک برای ذخیره و مدیریت مکالمات WhatsApp خود استفاده کنند” و “چگونه ما برای ارائه ادغام در محصولات شرکت فیس بوک با فیس بوک شریک هستیم” توضیح داده شده است. .

اگرچه WhatsApp همچنان به ما می گوید که هیچ گسترش اشتراک داده ای وجود ندارد ، اما سیاست جدید ممکن است در وهله اول مقدار برخی از داده ها را با Facebook به اشتراک گذاشته باشد.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *