شارژ سریع: اپل واچ 7 یک قدم تا مهمترین بار برای حمل در سال 2021 فاصله دارددر حالی که دستگاه های Wear OS هنوز از چیپ ست جدید Snapdragon Wear 4100 استفاده نکرده اند ، جهان منتظر است ببیند پس از خرید Google از Fitbit چه چیزی بیرون می آید. نشت های اخیر در اطراف ساعت اپل دیده می شود به دستگاه حمل جدید اپل ، که چند لیگ جلوتر از رقابت است.

از اوایل ژانویه شایعاتی مبنی بر اینکه ویژگی قابل توجه جدید اپل واچ که در آینده عرضه خواهد شد ، یک مانیتور قند خون است ، وجود دارد ، اما اکنون اطلاعات بیشتری به دست آمده است که این شایعات را تأیید می کند. شرکت انگلیسی Rockley Photonics ، معروف به ساخت این حسگرها ، اخیراً از اپل به عنوان یکی از بزرگترین مشتریان خود در صورتهای مالی نام برد.

برای ارائه اطلاعات دقیق پزشکی به افراد دیابتی ، بیشتر دستگاه های اندازه گیری قند خون برای سوراخ كردن پوست طراحی شده اند و اگرچه گزینه های غیرتهاجمی لزوماً جدید نیستند ، اما دقیقاً معمول نیستند. اگر اپل بتواند جایگزینی واقعی ارائه دهد که بتواند به راحتی روی مچ دست فرد بنشیند ، Apple Watch 7 پیشرفت بزرگی برای فناوری حامل خواهد بود.

این یادآور حسگر ECG و تشخیص قطره است که توسط اپل واچ 4 به بعد اضافه شده است ، دو ویژگی که به سرعت در پوشیدنی های رقابتی ظاهر می شود ، ارائه یک حس واقعی نوآوری و یک علامت انتشار که اپل فکر غیر متعارف در بازار است که می تواند به رشد. از این نظر ، این احساس وجود دارد که تاریخ در حال تکرار شدن است.

به عنوان مثال ساعت OnePlus را در نظر بگیرید ، که قرار بود لحظه مهمی به عنوان اولین لحظه حمل OnePlus باشد ، اما در نهایت به یک پول ضعیف تبدیل شد که به راحتی از ردیاب های تناسب اندام بهتر بود ، کسری از قیمت. اگر این شایعات درباره اپل واچ 7 محقق شود ، شکاف بین این دو دستگاه پوشیدنی تقریباً مضحک خواهد بود.

این در اینجا متوقف نمی شود ، زیرا Rockley Photonics همچنین سنسورهایی را برای نظارت بر سطح الکل در خون شما تولید می کند ، که دنیایی از امکانات را ایجاد می کند. به عنوان مثال ، تصور وسیله نقلیه دارای یکپارچه سازی Apple CarPlay که از رانندگی در حالت مستی شخصی جلوگیری می کند ، اگر اپل واچ همراه باعث افزایش سطح الکل در خون شود ، خیلی دشوار نیست.

این نوع مفهوم نشان می دهد که ساعت های هوشمند هنوز فضای زیادی برای نوآوری دارند ، اما در حال حاضر به نظر می رسد که اپل عامل شارژ است. اشتباه نکنید ، Apple Watch 7 مطمئناً چشمگیر به نظر می رسد ، اما به طور پیش فرض تقریباً برنده است.

با شایعه شدن گوگل در اواخر سال جاری برای اولین بار در مورد Pixel Watch که بسیار مورد بحث و منتظر است ، من صمیمانه امیدوارم که این شرکت بتواند رقابت مورد نیاز بازار ساعت های هوشمند را به ارمغان بیاورد ، در غیر این صورت چاره ای نخواهد داشت جز اینکه به طور مداوم به اپل نگاه کنیم تا ببینیم چه چیزی روندهای بزرگ بعدی پوشیدن خواهد بود.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *