گزارش شده است که مایکروسافت دوباره ویندوز 10X را قفسه بندی می کند – آیا Surface Neo حفظ خواهد شد؟گزارش شده است که مایکروسافت برنامه راه اندازی رقیب سیستم عامل Chrome خود ویندوز 10X را رد کرده است ، و این سوال را ایجاد کرده است که آیا سیستم عامل سبک از قبل کار می کند یا نه.

بر اساس گزارش جدید ، مایکروسافت بار دیگر سیستم عامل را که باید صفحه نمایش دو تاخیری Surface Neo را تأمین کند ، در پس زمینه قرار داده است.

سال گذشته ، در اوج همه گیر شدن بیماری و تغییر سریع کار در خانه ، مایکروسافت دید که اولویت ها را تغییر داده و بر ارائه خدمات کامل به کاربران ویندوز 10 با دستگاه های تک صفحه ای تمرکز کرده است.

گزارشی از پتری می گوید ، این روند در سال جاری نیز ادامه خواهد یافت و تا آنجا پیش می رود که احتمالاً هرگز آن را به روشی که مایکروسافت در ابتدا گفته است ، نخواهیم دید.

در عوض ، عناصر نسخه ساده شده ویندوز اکنون می توانند در ویندوز 10 ادغام شوند. اگر این گزارش پخش شود ، برخی از کسانی که فکر می کنند نسخه ای از ویندوز 10 برای گوشت و سیب زمینی را دوست دارند ، شرم آور تلقی می شود ، که اولویت را به کار ابری می دهد و به طور کلی یک رابط کاربری کمتر شلوغ را ارائه می دهد.

به گفته منابع ادعا شده با آگاهی مایکروسافت در مورد این موضوع ، کاربران Windows 10X را نمی خواهند ، آنها ویژگی های آن را در Windows 10 می خواهند ، بنابراین مایکروسافت بر روی سیستم عامل اصلی خود و بهبود انعطاف پذیری ارائه شده تمرکز کرده است.

این گزارش می گوید: “ممکن است آینده ای وجود داشته باشد که 10X منطقی باشد ، اما این آینده در سال 2021 نیست و ممکن است هرگز نرسد. نقشه راه ویندوز 10 ایکس نامشخص است ، اما از مایکروسافت بخواهید در آینده نزدیک اعلامیه رسمی تری درباره سرنوشت سیستم عامل اعلام کند. “

در حال حاضر نمی دانیم که آیا Surface Neo که ظاهراً یک دستگاه بالقوه ابتکاری به نظر می رسد ، تابحال نور روز را خواهد دید یا خیر ، زیرا احتمالاً آنطور که می شناسیم مناسب ویندوز 10 نیست.

آخرین موردی که ما شنیدیم ، ماری جو فولی از ZDnet گفت که پس از تغییر برنامه های مایکروسافت به 10X ، این برنامه تا سال 2022 نمی رسد ، اما اینکه آیا این سیستم به طور کامل حفظ خواهد شد ، باید بررسی شود.

به دنبال لپ تاپ جدید هستید؟ در اینجا بهترین لپ تاپ های موجود در سال 2021 وجود دارد که هرکدام از آنها توسط تیم محاسباتی ویژه ما کاملاً آزمایش شده اند.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *