سلاح مخفی ایکس باکس ، پرتاب کابوس بازگشتی


آیا عجله دارید و نیاز به یک بررسی اجمالی از دو رویداد بزرگ دنیای فناوری در این هفته دارید؟ برندگان و بازندگان بررسی های معتبر شما را تحت پوشش قرار داده اند.

برخی از هفته ها تحت سلطه گوشی های هوشمند و برخی دیگر توسط تلویزیون های جدید قرار دارند ، اما هفت روز گذشته مربوط به بازی است. بین لیدی دیمیترسکو ، او سرانجام با Resident Evil Village و 22 سال انتظار برای دنباله Pokémon Snap کنار آمد ، که پایان یافته است – بازی ها گفتمان را به دست گرفته اند.

برای وفادار ماندن به این مجموعه اخبار ، “برندگان و بازندگان” این هفته با تمرکز بر بازی ها ، اضافه شدن اخیر 74 عنوان به برنامه خارق العاده FPS Boost Xbox و همچنین خشم به ظاهر بی حد و حصر ناشی از ذخیره غیرقابل بازگشت Returnal را برجسته می کند. سیستم.

از آنجا که کمبود سهام هنوز مشکلی برای سونی و مایکروسافت است ، تصمیم گیری در مورد خرید کنسول مهمتر از هر زمان دیگری است و ویژگی های انحصاری می توانند کمک زیادی به ترازو کنند. به همین منظور ، ویژگی FPS Boost Xbox Series X / S ، که جهشی عظیم در نرخ فریم را برای عناوین خاص Xbox One فراهم می کند ، یک بخشش الهی است – و بهتر می شود.

74 بازی اضافی تحت درمان FPS Boost قرار گرفته اند و برخی از عناوین (مانند Battlefield V) هم اکنون می توانند تا 120fps بازی کنند. وقتی به عنوان شخصی صحبت می کنم که از پس کنترل بازی ها برمی آید ، احساس می کنم خیلی بیشتر علاقه مند به غرق شدن در بازی های قدیمی هستم ، زیرا می دانم آنها برای کنسول های جدید ساخته شده اند.

FPS Boost همچنین به عنوان یک روش عالی برای پر کردن خلا for زمانی که صحبت از انحصاری های Xbox است ، زمان خوبی است. Halo Infinite تا سال 2021 بعد منتشر نخواهد شد ، زمانی که سونی با Returnal به همراه Ratchet و Clank: Rift Apart به دروازه حمله می کند ، که ماه آینده به نمایش در می آید.

این امر همچنین بیانگر کار فوق العاده مایکروسافت است که بر اهمیت سازگاری به عقب برای این نسل کنسول تأکید می کند ، زیرا Xbox جدید می تواند صدها بازی Xbox 360 را مدیریت کند در حالی که ایده پاک کردن گرد و غبار از مجموعه PS2 قدیمی شما ادامه دارد PS5 شما متاسفانه هنوز یک جریان لوله کشی است.

برگشت

این برای من دردناک است. همین هفته گذشته ، من Returnal را مرور کردم و به PS5 یک ستاره 5/4 با درآمد خوب اختصاص دادم و خاطرنشان کردم که گرچه بازی مطمئناً دشوار است ، اما هرگز احساس ناعادلانه ای نکرده و چرخه گیم پلی آن اعتیاد آور است. متأسفانه ، راه اندازی این بازی ، به دلیل عواقب واقعی نداشتن سیستم ذخیره ، کمی آشفته بود – مگر اینکه PS5 خود را در “حالت خواب” قرار دهید.

مشکلی که در اینجا وجود دارد این است که اگر کنسول شما تصمیم به نصب به روزرسانی در حالت خواب زمستانی بگذارد ، پس کنسول از بازی خارج می شود و شما به ابتدای کار برمی گردید. حداقل ، می توانید تنظیمات PS5 را طوری تنظیم کنید که هیچ به روزرسانی در حالت خواب زمستانی نصب نشود ، اما واقعیت این است که بازی خراب شود.

در طول بازی فقط یک تصادف برای من اتفاق افتاد و خوشبختانه این اتفاق در اوایل اجرای یک دفعه رخ داد ، اما به نظر می رسد مشکل در برخی از بازیکنان بیشتر باشد. برای مقابله با این مشکل ، توسعه دهنده Housemarque پچ این بازی را منتشر کرد که به نوعی فقط اوضاع را بدتر می کرد.

پچ 1.3.3 بازی برگشت را تقریباً غیرممکن کرد و Housemarque را مجبور به حذف پچ کرد و به بازیکنان دستور داد که به هیچ وجه از بارگیری آن خودداری کنند. خوشبختانه ، به نظر می رسد که کل ماجرا با تنظیم بعدی اصلاح شده است ، اما این تمایل به حفظ برخی ویژگی ها در بازی را تقویت کرده و بعید به نظر می رسد بازیکنان تا زمانی که هاوسمارک تسلیم جای خود شود ، راضی باشند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *