سونی هشدار می دهد که دریافت PS5 تا کریسمس هنوز هم می تواند یک مشکل باشداگر فکر می کنید PS5 به اندازه کافی فراوان است که می تواند تا کریسمس به راحتی بیرون بیاید ، سونی به شما هشدار می دهد که برای نبرد آماده شوید.

این شرکت می گوید انتظار دارد کمبود کنسول تا سال 2022 ادامه یابد زیرا تولیدکنندگان برای تهیه قطعات مورد نیاز برای مونتاژ ماشین های نسل بعدی تلاش می کنند.

هیروکی توتوکی ، مدیرعامل سونی ، در جلسه توجیهی پس از گزارش درآمد اخیر اظهار داشت که تقاضا در حال کند شدن است ، هیچ نشانه ای از کندی وجود ندارد و سونی در تلاش برای پاسخ دادن است.

به گفته منابع بلومبرگ آشنا به گفتگو ، توتوکی گفت: “من فکر نمی کنم تقاضا در سال جاری کاهش یابد و حتی اگر سال آینده دستگاه های بیشتری تهیه کنیم و دستگاه های بیشتری را از پلی استیشن 5 تولید کنیم ، تحویل های ما قادر به تقاضا کردن “

البته سونی در تلاش است تا فروش اولیه PS4 را که بیش از 115 میلیون دستگاه در طول عمر خود دارد تحت الشعاع قرار دهد. سونی در حال حاضر نزدیک به 8 میلیون کنسول PS5 فروخته است ، اما ممکن است در صورت ادامه مشکلات در عرضه ، با PS4 همگام شود. در این سال مالی ، 14.8 میلیون فروش کنسول PS5 را هدف قرار داده است ، تقریبا دو برابر کنونی PS5.

وی افزود: “ما بیش از 100 میلیون دستگاه در پلی استیشن 4 فروخته ایم و با توجه به سهم بازار و شهرت خود ، تصور نمی كنم تقاضا به راحتی كاهش یابد”.

این پذیرش مطمئناً تماس های Sony را برای ایجاد تغییراتی در طراحی داخلی PS5 افزایش می دهد تا به شما در کاهش مشکلات تأمین کمک کند. هفته گذشته ، سونی گفت که در حال یافتن منبع ثانویه یا تغییر طرح است.

گزارش DigiTimes پس از توجیه مالی گفت که این شرکت می تواند یک چیپ ست مبتنی بر AMD را که با معماری 6 نانومتری ساخته شده است که می تواند انرژی و همچنین تأمین انرژی را افزایش دهد ، در نظر بگیرد.

آیا قبلاً PS5 را ایمن کرده اید؟ تاکنون چند مورد از بهترین بازی های PS5 ما را دوست داشته اید؟ موارد دلخواه خود را با ما در @ Twitter مورد بررسی قرار دهید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *