نحوه فعال سازی کنترل صدا برای Deezer در بلندگوهای Apple HomePodاکنون کنترل صدا برای اشتراک Deezer در بلندگوهای کوچک Apple HomePod و HomePod در دسترس است ، بنابراین کاربران iOS که از طریق Deezer گوش می دهند هم اکنون می توانند موسیقی هندزفری پخش کنند.

طبق تحقیق انجام شده توسط Adobe Research ، 70 درصد صاحبان بلندگوهای هوشمند از کنترل صدا برای پخش منظم موسیقی استفاده می کنند. با توجه به اینکه این رقم مربوط به سال 2018 است (که مدتهاست احساس می شود) ، با توجه به چگونگی شکل گیری سخنرانان هوشمند برجسته در زندگی مردم بعید است این تغییر کند.

با توجه به کنترل محدود کننده اپل بر برنامه های شخص ثالثی که به محصولات آن دسترسی دارند ، Deezer یکی از معدود سرویس های جریانی است که امکان پخش مستقیم موسیقی را در دستگاه های iOS فراهم می کند. شما می توانید Deezer را به عنوان سرویس پخش موسیقی پیش فرض دستگاه های اپل تنظیم کنید و از سیری بخواهید هر آهنگی را از کتابخانه 73 میلیون Deezer پخش کند.

پرداخت مشترکین با iOS 14.3 و نسخه های بعدی دستگاه آنها و همچنین جدیدترین نرم افزار HomePod می توانند از این ویژگی استفاده کنند. فعال کردن کنترل صدا همچنین به شما امکان می دهد برخی از آهنگ ها ، هنرمندان ، آلبوم ها ، موارد دلخواه یا لیست پخش را پخش کنید. اگر Deezer سرویس پخش موسیقی پیش فرض iOS شما نیست ، باید مطمئن شوید که در پایان هر دستور “Deezer” را می گویید. به عنوان مثال ، “Hey Siri، Bad Bunny on Deezer.

دو کاری که نمی توانید با HomePod و HomePod Mini انجام دهید ، ترکیب آهنگ های مورد علاقه شما است. دوم این است که HomePod و HomePod mini Deezer از پادکست ها ، کتاب های صوتی و قابلیت های رادیو زنده پشتیبانی نمی کند.

بنابراین ، از ما وافل کافی است. وقت آن است که بدانیم چگونه می توان کنترل صدا را با Deezer در بلندگوهای Apple HomePod فعال کرد.

برای استفاده از کنترل صوتی ، باید Deezer خود را به HomePod متصل کنید. با این حال ، اگر یک حساب Deezer رایگان داشته باشید ، نمی توانید از ادغام Siri استفاده کنید.

  • برنامه iOS Deezer را باز کنید
  • روی نماد چرخ دنده کلیک کنید و به تنظیمات بروید
  • “اتصال به HomePod” را لمس کنید

و همین واقعاً خیلی ساده است. با همگام سازی بلندگو Deezer و HomePod ، اگر در برنامه HiFi Deezer هستید ، می توانید آهنگ هایی را با صوتی با دقت بالا پخش کنید (FLAC بدون از دست دادن است) و Siri می تواند موسیقی را به بلندگو HomePod شما منتقل کند

Deezer قدیمی ترین رقیب اسپاتیفای است و ما وقتی آخرین بار به آن نگاه کردیم ، رتبه “توصیه شده” را به آن دادیم و از پیشرفت های بسیار ضروری که برای تبدیل شدن به رقیب سرسخت Spotify و Tidal ایجاد کرده است ، ستایش می کنیم. ارزانترین قیمت برای یک برنامه فردی (غیر از دانشجویی) 9.99 پوند / 9.99 دلار / 9.99 یورو است. هزینه اشتراک سالانه 89.91 پوند / 99.90 دلار / 99.90 یورو است.

از نظر در دسترس بودن ، ویژگی HomePod و HomePod mini Deezer در استرالیا ، کانادا ، فرانسه ، آلمان ، ژاپن ، مکزیک ، اسپانیا ، انگلستان و ایالات متحده راه اندازی شده است.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *