کاردان شافت جدید تلفن هوشمند Zhiyun اینجاست تا تاج DJI OM 4 را بگیرد


Zhiyun به تازگی جدیدترین اسمارت فون خود را با نام Smooth Q3 معرفی کرده است که به نظر می رسد ویدیوی پایدار را در حین حرکت ، در حالی که DJI را به شکلی گسترده کاهش می دهد ، برای شما فراهم می کند.

این بار ، در مقایسه با Zhiyun Smooth Q2 ، طراحی بسیار تغییر کرده است ، به طوری که Q3 دارای قدرت ارگونومیک بیشتری برای قرار گرفتن در دست بهتر است ، همراه با تنظیم مجدد صفحه کنترل ، با یک کلید بزرگنمایی که روی دستگاه نیز موجود است به عنوان محرک عملکردهای سریع مانند “ردیابی هوشمند” و پرش بین حالت افقی و افقی.

در اقدامی که مطمئناً مورد توجه وبلاگ نویسان و TikTokers قرار خواهد گرفت ، اکنون Smooth Q3 دارای 4،300،000 چراغ گرم است که می تواند در دو قالب جلو و عقب استفاده شود. داشتن یک چراغ داخلی روی گیمبال باید کمک زیادی به تولیدکنندگان محتوا با بودجه و کمک بیشتر در سناریوهای کم نور کند.

با وجود این تغییرات ، Smooth Q3 در واقع سبکتر از مدل قبلی خود است و تنها 340 گرم با توانایی حمل محموله تا 280 گرم را ارائه می دهد.

با این حال ، آنچه واقعاً توجه ما را به خود جلب کرد ، قیمت Smooth Q3 بود. در این زمینه ، Smooth Q2 در زمان عرضه 139 پوند قیمت داشت ، اما Smooth Q3 با قیمت قابل توجهی پایین تر و فقط 85 پوند در دسترس خواهد بود.

یک بسته ترکیبی وجود دارد که شامل یک کیف حمل و چند مورد اضافی با قیمت 105 پوند است ، اما به هر حال ، Smooth Q3 به طور گسترده DJI OM 4 را فروخته که 139 پوند فروخته می شود. ما باید منتظر بمانیم تا آزمایش کنیم تا ببینیم آیا اکوسیستم Zhiyun می تواند با تمام ویژگی های ارائه شده توسط OM 4 و برنامه DJI Mimo مطابقت داشته باشد ، اما شما می توانید به موقع بررسی کامل ما را انتظار داشته باشید.

در ضمن ، شما همیشه می توانید نگاهی به بررسی DJI OM 4 ما بیندازید ، یا اگر در سفر به سپرده خود کمی پول بیشتر دارید ، قطعاً باید بررسی Sony ZV-1 Sony را بخوانید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *