اکنون آیفون XS Max با این پیشنهاد ارزان تر از آیفون SE 2 استدرست است ، اگر از طریق فروشگاه Loop Mobile eBay آیفون XS Max به روز شده در اپل دریافت کنید ، این تلفن تنها با پرداخت 331.15 پوند می تواند به شما اختصاص دهد.

از آنجا که این یک مدل به روز شده گواهی شده است ، تلفن در حال حاضر به 359.95 پوند کاهش یافته است ، اما با کمک کد PROMO 8 در هنگام پرداخت می توانید 28.80 پوند اضافی آن را کاهش دهید تا زمان انقضا کد در 13 مه.

معامله: iPhone XS Max فقط با 331.14 پوند (از کد PROMO8 استفاده کنید)

با این قیمت ، آیفون XS Max بسیار مقرون به صرفه تر از آیفون SE 399 پوندی است ، بنابراین اگر به دنبال یک آیفون مناسب و معقول هستید که بانک را بشکند ، این یکی از بهترین گزینه هایی است که می توانید از آن استفاده کنید. اکنون.

به دلیل تجدید نظر بزرگ در طراحی بزرگ که در مورد آیفون 11 اتفاق افتاد و تنها با آیفون 12 ادامه یافت ، این روزها احتمالاً مدل آیفون XS غالباً مورد غفلت قرار می گیرد ، اما چندی پیش بود که آیفون XS Max برترین بود پول آی فون ممتاز آیفون را می توان خرید (و مقدار زیادی پول ، با RRP 1099 پوند).

در حالی که قیمت اصلی آن کمی مشکوک بود ، آیفون XS Max با کمتر از 350 پوند ارزش فوق العاده ای را ارائه می دهد ، با ویژگی اصلی یک صفحه نمایش 6.5 اینچی OLED زیبا است که برای تماشای فیلم و تلویزیون در حال حرکت ایده آل است.

دو دوربین عقب (یک عریض ، یک تله) هنوز هم می توانند عکس های بزرگی بگیرند. اگرچه این تلفن متأسفانه از جهش در عکاسی در شب که اپل در آیفون 11 معرفی کرده بهره ای نمی برد ، اما این دو دوربین هنوز هم می توانند تعادل رنگی عالی و جلوه بوکه ای کاملا طبیعی داشته باشند.

معامله: iPhone XS Max فقط با 331.14 پوند (از کد PROMO8 استفاده کنید)

آیفون XS Max با دریافت رتبه چهار ستاره در بررسی ما ، با نشان “توصیه شده توسط نظرات معتمد” عرضه شد و معاون ویراستار مکس پارکر پیشنهاد داد: “اگر از یک مدل قدیمی iPhone Plus هستید و پول دارید ، با تغییر دادن به XS Max ، متوجه تفاوت مهمی شوید. هر آنچه برای این گوشی ها عالی بود ، اما با طراحی مدرن و صفحه نمایش خیره کننده ای از آیفون X. “

این احساس هنوز هم امروز و به خصوص با این قیمت به نظر می رسد. اگر آماده ارتقا به یکی از آخرین آیفون های شاخص اپل هستید ، حتماً به سراغ این معامله خارق العاده آیفون XS Max بروید ، چرا هنوز می توانید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *