بهترین پنکه برگ 2021: باغ خود را مرتب نگه دارید


بهترین دمنده دستی که آزمایش کرده ایم

حرفه ای ها

  • کنترل سرعت متغیر
  • به طور طبیعی اشاره کردن به پایین
  • بسیار قدرتمند

منفی ها

  • کمی سنگین
  • برای تنظیم طول نازل

Stihl BGA 86 نسبت به بهترین انتخاب قبلی ما پیشرفت مطلوبی است. این ابزار به طور خارق العاده ای ساخته شده است ، طوری طراحی شده است که به طور طبیعی در دست شما قرار دارد و نظافت باغ شما را آسان می کند. این ابزار از سری حرفه ای باتری های AP Stihl استفاده می کند و می توانید آن را برهنه یا باتری و شارژر خریداری کنید.

جریان هوا با حداکثر سرعت 69 متر بر ثانیه با سرعت عظیم 902.11 متر مکعب در ساعت ایجاد می شود که بسیار زیاد است. چقدر عظیم؟ خوب ، در صورت استفاده از آن می توانید احساس كنید كه دمنده برگ از دست شما گزاف می زند و به سرعت حتی سخت ترین آوارها را از بین می برد ، از جمله شاخه های بزرگ و برگ های چمن زده.
هنوز هم ، کنترل دقیق ماشه به این معنی است که می توانید دست خود را شل کرده و دور موتور را با اندکی سر و صدا از بین ببرید و به شما قدرت تنظیم دقیق بار یا حتی انفجار یک کارگاه را بدهید.

وزن ، به خصوص به دلیل باتری ، بسیار زیاد است ، بنابراین کارهای طولانی تر با این مدل می تواند کمی خسته کننده شود. با این حال ، با باتری پیشنهادی AP300 ، حدود 21 دقیقه استفاده خواهید داشت که برای چیدمان همه چیز ، حتی بزرگترین باغها نیز بیش از اندازه کافی است.

با سرعت 82.9 دسی بل ، BGA 87 برای یک فن برگ بدون سکوت قوی است: تقریباً به اندازه جارو برقی بی سیم با حداکثر توان.

بازبین: دیوید لودلو
بررسی کامل: بررسی Stihl BGA 86منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *