نشت Sony WF-1000XM4 نشان می دهد که جوش های بی سیم مورد علاقه ما در حال اصلاح اساسی هستند


AirPods Pro بعدی اپل با نسخه اصلاح شده یکی از اصلی ترین رقبای خود روبرو خواهد شد. با توجه به تصاویر فاش شده ، سونی WF-1000XM4 شکل بسیار گردتری دارد.

وبلاگ Walkman آنچه را ادعا می کند نمونه اولیه ای از به روزرسانی آینده WF-1000XM3 بسیار موفق در سال 2019 است که در بالای لیست بهترین هدفون های بی سیم قرار دارد ، دریافت کرده است.

طراحی جدید و گرد برای هدفون های فعال کننده نویز ، جایگزین طراحی قرص مانند خواهد شد که پایه جفت های مورد علاقه ما از جوش های بلوتوث بوده است. با قضاوت بر اساس تصاویر ، به روزرسانی نیز از همان طرح رنگ پشتیبانی خواهد کرد.

این نشت همچنین شامل تصاویری است که می تواند جعبه شارژ مدل جدید را نشان دهد ، که کمی کوچکتر به نظر می رسد و می تواند از طریق یک پد شارژ سازگار با QI ، شارژ بی سیم را به مخلوط اضافه کند. همچنین به نظر می رسد سونی ممکن است سرعت شارژ کابل را افزایش دهد.

با پشتیبانی از فناوری LDAC سونی ، که امکان انتقال بی سیم صدای با کیفیت بالا از طریق بلوتوث با حداکثر سرعت انتقال 990 کیلوبیت بر ثانیه را فراهم می کند ، هنوز مشخص نیست. در حال حاضر در برخی از پخش کننده های تخصصی Walkman ، هدفون های سطح بالا برای هدفون های سونی ، برخی نوارهای صوتی و بلندگوها همراه با تلفن های هوشمند جدید Xperia مانند Xperia 1 II ادغام شده است.

این گزارش حاکی از آن است که سونی ممکن است آماده ارائه مدل جدید بلافاصله پس از ماه آینده باشد ، سایت با تاریخ معرفی احتمالی آن در 8 یا 9 ژوئن ارائه می دهد. این اطلاعات براساس کمیسیون ارتباطات فدرال ایالات متحده ارائه شده است.

همراه با AirPods بعدی ، به روزرسانی WF-10004 سونی یکی از مورد انتظارترین نسخه ها در بخش بی سیم واقعی در سال جاری است. مدل کنونی که سونی در حال حاضر با تخفیف و ظاهراً در مرحله آماده سازی برای به روزرسانی ارائه می دهد ، دارای یک امتیاز عالی پنج ستاره است. بررسیهای معتبر.

بررسی کننده ما به این نتیجه رسید: “WF-1000XM3 صدای عالی ، طراحی بهتر و حذف زیاد صدا را ارائه می دهد. آنها در راس بخش کاهش سر و صدا بودند ، اما همچنان یک جفت هدفون عالی هستند – و اکنون بسیار ارزان تر از اولین راه اندازی آن هستند. “منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *