چگونه فن های برگ را آزمایش می کنیمدر Trusted Review ، آزمایش کیتی که دریافت می کنیم به همین ترتیب مهم است و به ما امکان مقایسه و تضاد با یکدیگر را می دهد. فن های برگ نیز از این قاعده مستثنی نیستند و ما از ترکیبی از آزمایش های واقعی و اندازه گیری مستقیم قدرت استفاده می کنیم.

آزمایشگاه تست لوازم خانگی ما باغی در بیرون دارد که علفها و درختانی را پوشانده است که برگهای زیادی روی آنها می ریزد. در اینجا ما همه طرفداران برگ خود را با استفاده از همان محیط آزمایش می کنیم.

فن های برگ به راحتی به عنوان نیروی خام استفاده می شوند. برای این منظور ، ما به طور گسترده از آنها استفاده می کنیم و درباره وزن ، تعادل و سهولت کنترل ها ، خوب و بد را نشان می دهیم.

ما فن های برگ را روی برگهای واقعی آزمایش می کنیم ، منتظر خیس شدن آنها می شویم. ما قبل و بعد از سه سناریو عکس می گیریم تا نشان دهیم عملکرد هوادار چقدر خوب است. سناریوهای ما عبارتند از: برگهای آسان که روی چمن ها شل هستند. برگهای سختی که در اطراف ساقه های چمن گرفتار می شوند. آوارهایی که سعی می کنیم تکه های بزرگی از مواد مانند چوب ها را جابجا کنیم. ما درمورد اینکه آسان جابجایی بقایا آسان است و اینکه آیا مجبور به استفاده از پارو فن تیغه ای (اگر در نازل آن وجود دارد) هستیم ، اظهار نظر می کنیم.

ما همچنین قدرت هر فن برگ را با استفاده از باد سنج برای اندازه گیری سرعت هوا اندازه گیری می کنیم. ما قدرت را در دهانه با حداقل و حداکثر توان اندازه گیری می کنیم و همچنین سرعت هوا را با حداکثر 1 متر اندازه گیری می کنیم ، نشان می دهد فن چگونه قدرت را حفظ می کند.

با اندازه گیری دهانه فن فن ، ما همچنین حجم هوا را که در حداقل و حداکثر سرعت جابجا شده است ، تولید می کنیم که نشانگر بهتری از کل فشار فشار موجود است.

در آخر ، صدا را از ارتفاع گوش با حداکثر قدرت از خارج اندازه می گیریم و نتیجه را در دسی بل ذکر می کنیم.

پس از اتمام تمام آزمایشات ، ما محصول را با استفاده از معیارهای تعیین شده در معیارهای ذکر شده در اینجا ارزیابی می کنیم. تمام نتایج بر اساس قیمت و مخاطبان هدف سنجیده می شوند. بنابراین ، یک پنکه ارزان تر و ارزان تر که انرژی زیادی ندارد اما می تواند یک باغ کوچک را تمیز کند ، می تواند به عنوان یک فن برگ بزرگ با توان زیادی که برای باغ های بزرگ طراحی شده است ، به نتایج بالایی برسد.

آیا چیز فوق العاده مهمی را که می خواهید در بررسی ها ببینید ، از دست دادیم؟ می توانید با ما در TwitterTrustedReviews تماس بگیرید یا برای ویرایشگر در [email protected] ایمیل ارسال کنید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *