Spotify اشتراک گذاری گزیده های انتخاب شده از پادکست های مورد علاقه شما را آسان می کندSpotify تجربه به اشتراک گذاری پادکست های میزبانی شده در برنامه خود را بهبود می بخشد ، به کاربران اجازه می دهد قسمت های مهر شده برای بخش های مورد علاقه خود را به اشتراک بگذارند.

این ویژگی می تواند به ویژه هنگامی مفید باشد که بخواهید شنوندگان دیگر را به سمت قسمت خاصی از قسمت اپیزود ساعتها هدایت کنید. ویژگی جدید مارک Spotify در رابط اشتراک گذاری قرار دارد و شامل یک دکمه “اشتراک از” جدید است که به کاربران اجازه می دهد تا نقطه گوش دادن و همچنین سیستم عامل را انتخاب کنند.

این همان کاری است که YouTube با بخش “شروع از” در منوی اشتراک خود انجام می دهد ، که به طور خودکار زمان فعلی ویدیو را نشان می دهد. YouTube همچنین اجازه می دهد URL ها اکنون کپی و جای گذاری شوند.

این شرکت در پستی در وبلاگ For The Record روز دوشنبه نوشت: “با استفاده از چسب جدید Podcast Time Sharing ، اکنون می توانید قسمت های پادکست ها را از زمان مشخصی به اشتراک بگذارید – بنابراین می توانید مطمئن باشید که دوستانتان با آن هماهنگ شده اند بخشی که فکر می کنید عاشق آن خواهد شد. (قبلاً کاربران فقط می توانستند پیوند مربوط به یک قسمت کامل را به اشتراک بگذارند.) برای به اشتراک گذاشتن یک نشانگر زمانی ، هنگام گوش دادن به قسمت ، به سادگی روی دکمه “اشتراک گذاری” ضربه بزنید ، از ویژگی “اشتراک برای تغییر” در زمان پخش فعلی استفاده کنید سپس مکانی را برای اشتراک گذاری محتوا انتخاب کنید. افرادی که در انتهای دریافت قرار دارند فقط باید اتصال مشترک را لمس کنند تا مستقیم وارد سیستم شوند و شروع به گوش دادن کنند. “

در چند سال گذشته ، Spotify در پادکست ها بزرگ شده است ، و دسترسی منحصر به فرد بازیکنان بزرگی مانند جو روگان را ثبت می کند ، در حالی که بروس اسپرینگستین و اوباما را به دلیل محتوای آن جذب می کند. این شرکت به تازگی اعلام کرده است که به سازندگان این امکان را می دهد تا برای به چالش کشیدن اشتراک پادکست اپل در iOS 14 هزینه محتوای اضافی را پرداخت کنند.

همه از این گسترش راضی نیستند ، به ویژه طرفداران موسیقی که پادکست ها را در برنامه اصلی Spotify اشغال کرده اند. این شرکت همچنین قیمت های بسیاری از برنامه ها را در سراسر جهان از جمله در انگلیس افزایش داده است تا محتوای بیشتری را به مصرف کنندگان برساند. اگر شما فقط از برنامه Spotify خود موسیقی می خواهید و پادکست های خود را به جای دیگری می گیرید ، این احتمالاً خوب پیش نرفته است.

به روزرسانی های امروز همچنین امکان به اشتراک گذاشتن آهنگ هایی از ویدئو آرت Canvas را دارد که برخی از آهنگ ها را از طریق فروشگاه های Instagram یا Snapchat همراه می کند. طبق نظرسنجی از کاربران Spotify ، این شرکت می گوید 40٪ از کشف موسیقی از طریق کانال های اجتماعی انجام می شود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *