Xbox S X / S با به روزرسانی کنسول May سریعتر از سر گرفته می شود


مایکروسافت همچنان با تقویت نرم افزار May به صورت ماهانه به روزرسانی های X / S Xbox را انجام می دهد ، که به شما امکان می دهد حتی سریعتر از قبل به بازی های خود برگردید.

به روزرسانی این ماه شامل بهبود قابلیت ازسرگیری سریع است که به کاربران اجازه می دهد وقتی که برای بازی دیگری باقی می مانند دوباره به بازی ها بپردازند. ویژگی جدید بازیابی سریع (e) سریعتر و قابل اطمینان تر برای بازی های کنونی و آینده Xbox Series X خواهد بود

مایکروسافت می گوید قبلاً بازی هایی را پشتیبانی می کند که از Quick Resume پشتیبانی می کنند و شما می توانید هنگام افزودن میانبر به گروه داشبورد ، آنها را به همین ترتیب سازماندهی کنید. بنابراین ، شما می توانید ببینید که کدام بازی ها به طور کامل بارگیری شده و آماده بازگشت به راحتی شما هستند.

مایکروسافت در یک پست وبلاگ Xbox Wire گفت: بازیابی سریع ویژگی هدایت شده توسط توانایی های فنی معماری نوآورانه Xbox Velocity در Xbox Series X | S. به شما این امکان را می دهد تا به طور یکپارچه بین چندین بازی جابجا شوید و بلافاصله گیم پلی بازی را از همان جایی که آخرین بار متوقف کرده اید از سر بگیرید. با این به روزرسانی ، Quick Resume با قابلیت اطمینان بهتر و زمان شارژ سریعتر ، حتی بهتر می شود. “

در جای دیگر ، به روزرسانی برای برنامه های رسانه ای مانند Disney Plus و Plex صدای سوراخ کننده ای را به ارمغان می آورد ، برای بهترین گوش دادن به سخت افزار شما.

پس از نصب به روزرسانی ، می توانید کادر تأیید “اجازه مهاجرت” را در صفحه تنظیمات صوتی Xbox انتخاب کنید. هنگامی که از یک برنامه چندرسانه ای سازگار با پرش صوتی فعال استفاده می کنید ، یک نشانگر در کتابچه راهنما مشاهده خواهید کرد.

Game Pass در حال حاضر پیش پرده هایی دارد ، در حالی که پس زمینه های دینامیکی جدیدی برای بازی وجود دارد.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *