اخبار Battlefield 6: نسل بعدی Focus ، سازگاری با آخرین نسل را داردEA هنوز رسما از بازی جدید Battlefield رونمایی نکرده است ، اما تایید کرده است که قسمت ششم در کنسول های PS4 و Xbox One قابل پخش خواهد بود.

در جریان بحث درآمد این هفته ، EA گفت این بازی برای PS5 و Xbox Series X / S طراحی خواهد شد ، اما با وجود تمرکز بر توسعه نسل بعدی ، می توان آن را در کنسول های پیشرفته نیز بازی کرد.

با توجه به کمبود در دسترس بودن کنسول های جدید ، که احتمالاً در سال 2021 ادامه خواهد یافت ، این راه حل به گیمرها اجازه می دهد قبل از ارتقا به سیستم نسل بعدی ، بازی را انجام دهند و از بهترین بازی های X / S Xbox یا بهترین بازی های ps5 لذت ببرند .

اندرو ویلسون ، رئیس EA ، در جریان فراخوان برای برنده شدن (از طریق Eurogamer) تأیید کرد: “Battlefield هم برای نسل فعلی و هم نسل بعدی و همچنین عناوین ورزشی ما در دسترس خواهد بود.”

ویلسون گفت: “تمرکز بر توسعه نسل بعدی” به ماهیت گیم پلی بازی شوتر اول شخص آینده اشاره دارد که در آینده با Call of Duty نسخه بعدی اکتیویژن مبارزه خواهد کرد.

وی گفت که “با وفاداری به بازی چه می توانیم انجام دهیم ، با فیزیک ، هوش مصنوعی و غوطه وری بازی چه می توانیم بکنیم.

“و در مورد Battlefield ، چه می توانیم در مورد تعداد بازیکنان در بازی و ماهیت از بین بردن کسانی که در لحظات Battlefield واقعاً فرصت های نسل بعدی هستند و می توانیم آنها را درست در متن نسل بعدی خود انجام دهیم ، چیست؟ حق رای دادن ، به دلیل افزایش قدرت پردازش در حافظه و خروجی کنسول های جدید. “

باید دید این تجربه برای گیمرهای PS4 و Xbox One که در حال حاضر قادر به بهره مندی از مزایای نسل بعدی نیستند چه تجربه ای خواهد داشت. با این حال ، اگر آنها بتوانند به موقع برای کریسمس PS5 یا Xbox Series X / S را انتخاب کنند ، این به روزرسانی رایگان برای همه کاربران خواهد بود.

اوایل این هفته ، حساب رسمی توییتر Battlefield اشاره کرد که می توان انتظار انتشار کامل آن در ماه ژوئن را داشت. این احتمالاً اولین تریلرهایی را نشان می دهد که تنظیمات و طرح بازی جدید را بیان می کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *