بهترین لپ تاپ بودجه: 5 لپ تاپ برتر زیر 600 پوند


بهترین لپ تاپ 14 اینچی ارزان قیمت

حرفه ای ها

  • مناسب برای دانشجویان سبک برتر
  • ارزش فوق العاده
  • خوب نوشتن
  • عملکردی فراتر از توانایی

منفی ها

  • وب کم روی صفحه کلید قرار دارد
  • نمایش زیر متوسط

Honor MagicBook 14 (2020) یکی دیگر از لپ تاپ های ویندوز 10 است که برای این لیست شاید کمی گران به نظر برسد. با این حال ، مشخصات آن به قدری خوب است که با پردازنده AMD Ryzen 5 ، که به اندازه کافی سریع است و می تواند هر یک از کارهای روزمره شما را تأمین کند ، ارزش فوق العاده خوبی کسب می کنید.

برخلاف Surface Laptop Go ، در اینجا شما یک صفحه نمایش مات کاملاً واضح و مجهز به صفحه نمایش 14 اینچی دریافت می کنید که این امر باعث می شود گزینه مناسبی برای تماشای فیلم ، تلویزیون و کانال های YouTube مورد علاقه شما باشد. در حین آزمایش ، متوجه شدیم که صفحه نمایش آن به اندازه بعضی دیگر از لپ تاپ ها روشن نیست ، اما برای کیفیت بهتر باید هزینه قابل توجهی بیشتری بپردازید.

MagicBook همچنین فضای ذخیره سازی بیشتری نسبت به لپ تاپ مایکروسافت دارد ، در صورتی که قصد بارگیری فیلم های زیادی را دارید و نمی خواهید به خدمات ابری برای کارهای دانشجویی و اداری اعتماد کنید ، ایده آل است.

بزرگترین مشکل Honor MagicBook 14 (2020) وب کم آن است ، زیرا در زیر نمایشگر قرار دارد و بنابراین نمای ناخوشایندی از سوراخ های بینی شما ایجاد می کند. این یک ایراد آزار دهنده به ویژه در زمانی است که تماس ویدیویی امری عادی است. اما اگر می خواهید به این مشکل توجه کنید ، MagicBook یک لپ تاپ بسیار ارزشمند است.

بازبین: آدام اسپایت
بررسی کامل: Honor MagicBook 14 (2020)منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *