مایکروسافت راهی پیدا می کند که Xbox Series X / S را به وفادارترین گیمرها و دور از پوست سرها منتقل کندربات های Scalper با استفاده از سونی ، مایکروسافت و شرکای خرده فروشی در تلاشند تا اطمینان حاصل کنند که کنسول ها به دست گیمرهای واقعی می رسند ، به جای آنهایی که سعی در سو supplyاستفاده از مشکلات عرضه دارند ، نسل بعدی مواد مصرفی را خراب کنند.

مایکروسافت اکنون در حال برنامه ریزی یک برنامه آزمایشی است تا اطمینان حاصل کند که برخی از وفادارترین و واقعاً مفیدترین گیمرهای Xbox در ایالات متحده امکان خرید Xbox Series X یا Xbox Series S را دارند.

امروز ، این شرکت از یک پروژه آزمایشی برای خرید کنسولی رونمایی می کند که اجازه می دهد ساکنان ایالات متحده در برنامه Xbox Insider – که نقش مهمی در آزمایش نسخه های جدید سیستم عامل کنسول دارند قبل از اینکه کاربران بتوانند ثبت نام کنند. – برای خرید یک نسخه بعدی – کنسول نسل

اگرچه مایکروسافت تضمین نمی کند که این افراد پیش سفارش تحویل های ورودی را بگیرند ، اما به آنها این امکان را می دهد که علاقه خود را در یک مورد ثبت کنند. کسانی که این کار را انجام می دهند ، هنگام سفارش یک کنسول انتخاب می شوند. گیمرها می توانند اطلاعات مربوط به خلبان را در Xbox Insider Hub در Xbox One مشاهده کنند.

این تصمیم تا حدی با فراخوان بسیاری از ناظران برای گیمرها برای پیوستن به لیست انتظار برای کنسول فقط با سفارشات انجام شده مطابقت دارد که می توانند تأیید کنند که می خواهند این کنسول را برای لذت خود یا هدیه بخرند.

“امروز ما در حال راه اندازی یک برنامه آزمایشی برای خرید یک کنسول هستیم که به #XboxInsiders ایالات متحده در Xbox One اجازه می دهد برای فرصت رزرو کنسول X X Series X | S “، این شرکت در می نویسد توییت کردن از حساب Xbox Insiders خود استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر از Xbox Insider Hub در Xbox One بازدید کنید. فضای محدودی وجود دارد و هرکسی که ثبت نام می کند انتخاب نمی شود. “

همه طرف های درگیر در فروش کنسول می توانند و می توانند کارهای بیشتری را برای کاهش مشکلات جرم گیری انجام دهند. eBay و سایر خرده فروشان ثانویه می توانستند كاملاً فروش كنسول های بالاتر از نرخ بازار را ممنوع كنند ، اما می دانید سرمایه داری. دولت می تواند این عمل را غیرقانونی اعلام کند. صحبت شد اما عملی نشد. خرده فروشان می توانند کارهای بیشتری برای ارتباط با خریداران کنسول انجام دهند تا مطمئن شوند که آنها بازی واقعی هستند. مایکروسافت و سونی با تجربه در بازی در چندین سیستم ، توانستند فروش اعضای قدیمی Xbox Live و PS Plus را باز کنند. هیچ کدام از این اتفاقات نیفتاده است.

در عوض ، این برنامه برای همه رایگان بود. او مکید و مدام مکید. مایکروسافت در وهله اول باید این کار را انجام می داد ، اما این یک گام در مسیر درست است. لازم نیست مردم برای مرتب کردن جیب برخی حرامزاده های فرصت طلب بودجه ای را صرف بهترین بازی های Xbox Series X کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *