موتورولا از طرح شارژ بی سیم برای گوشی های جدید رونمایی کردموتورولا آخرین سازنده دستگاه های تلفن همراه است که قصد خود را برای معرفی شارژ بی سیم از راه دور برای نسخه های بعدی تلفن های هوشمند اعلام کرده است.

این شرکت در تلاش برای ایجاد شارژ بی سیم از طریق تلفن ، منهای نیاز به قرار دادن بهترین تلفن ها روی پد شارژ ، با همکاری شرکتی به نام GuRu Wireless اعلام همکاری کرد.

در یک بیانیه مطبوعاتی ، GuRu توضیح داد که فناوری ثبت شده آن می تواند انتقال انرژی “وات بیش از متر” را بین یک دستگاه بی سیم مرکزی و یک دستگاه سازگار تأمین کند. Moto می گوید ، این امر منجر به “نسل جدیدی از دستگاه های بی سیم” خواهد شد.

در بیانیه آمده است: “GuRu RF Lensing تجهیزات را با وات بیش از متر تأمین می کند و موج جدیدی از انرژی را برای دستگاه های مصرف کننده به ارمغان می آورد.”

“این فن آوری ثبت اختراع انقلابی در تجربه مصرف کننده و کمک به حذف قدرت به عنوان یک نگرانی روزمره است. ماژول های مینیاتوری اختراع شده GuRu این امکان را به شما می دهد تا دستگاه ها از طریق انتقال دقیق برق در فواصل طولانی تغذیه شوند. موتورولا و GuRu با هم همکاری خواهند کرد تا کیفیت دقیق ، بهره وری انرژی و نیازهای ایمنی موتورولا را برآورده کنند. “

در این نشریه اشاره ای به زمان عرضه اولین گوشی های بسته بندی کننده این فناوری نشده است ، اما نمی توان تصور کرد که این فناوری طی چند سال آینده باشد. ما در مورد این موضوع از موتورولا و GuRu نظر خواستیم.

Moto تنها شرکتی نیست که در این زمینه برای نوآوری تلاش می کند. اوایل سال جاری ، اوپو و شیائومی چشم انداز خود را در مورد آینده شارژ بی سیم ترسیم کردند.

فناوری برنامه ریزی شده شیائومی قادر خواهد بود با استفاده از ایستگاه پایه 5 وات نیرو را در اطراف اتاق انتقال دهد ، اما دامنه آن بیشتر است. این فناوری جدید از یک ایستگاه پایه حاوی 144 آنتن استفاده می کند که می تواند انرژی را به تلفن با استفاده از یک پرتو میلی متر بسیار باریک منتقل کند که قادر به انتقال شارژ مداوم 5 وات (در عرض چند متر) به تلفن هوشمند سازگار است.

مفهوم Oppo شامل نگه داشتن تلفن در بالای پد شارژ بی سیم است ، تلفن همچنان می تواند شارژ 7.5 وات را در فاصله کوتاه 10 سانتی متر یا کمتر بپذیرد ، اگر بخواهید از تلفن همزمان استفاده و شارژ کنید می تواند ایده آل باشد.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *