نحوه افزودن ضمایر به صفحه پروفایل اینستاگرام خوداینستاگرام بازیکنان را وادار می کند تا ضمایر شخصی موردعلاقه خود را به صورت عمومی به صفحه نمایه خود اضافه کنند و این بیشترین کلماتی است که ما در معرفی خود استفاده کرده ایم. شاید.

این شرکت متعلق به فیس بوک به کاربران اجازه می دهد تا ضمایر مورد نیاز خود را از لیست در تنظیمات برنامه وارد کنند. آنها می توانند گزینه هایی مانند “آنها” و “آنها” را انتخاب کنند و حداکثر چهار ضمیر را به نام کاربری خود اضافه کنند. ضمایر را می توان در آینده با توجه به ترجیحات کاربر ویرایش کرد.

مردم تشویق می شوند آن دسته از ضمایر را که به بهترین وجه هویت جنسیتی آنها را توصیف می کند ، اعم از اینکه آنها را جنسیتی ، غیر دودویی یا سیس جنسیتی معرفی کنند ، انتخاب کنند. بسیاری از افراد جنس مشترک مستقل مشترک المنافع (یعنی آنها را به عنوان جنس بیولوژیکی خود معرفی می کنند) قبلاً تصمیم گرفته اند تا ضمایر خود را در بیوگرافی های توئیتر خود نشان دهند تا عمل را عادی کنند و همراهی با اعضای جامعه ترنسجنس و غیر باینری را نشان دهند.

طی چند روز گذشته اینستاگرام در یک جفت توییت نحوه افزودن و تغییر ضمایر و اینکه کاربر می خواهد به چه کسانی نشان داده شود را توضیح داده است. در اینجا دستورالعمل های iOS و Android وجود دارد:

  • برای هدف قرار دادن نمایه خود ، روی عکس نمایه در گوشه پایین سمت راست برنامه ضربه بزنید
  • روی دکمه ویرایش نمایه در زیر رزومه خود ضربه بزنید.
  • روی ضمایر ضربه بزنید
  • شروع به نوشتن ضمایر کرده و آنها را از نتایج قابل استفاده انتخاب کنید.
  • وقتی کارتان تمام شد ، تغییر دهید آیا می خواهید فقط به دنبال کنندگان نشان داده شود
  • برای ذخیره ضربه بزنید

اینستاگرام همچنین تنظیمات را به صورت ویدئویی در یک توییت زیر نشان می دهد:

این تغییر همراه با LGBTQ + Pride است ، ماهی که در ماه ژوئن در ایالات متحده منتشر می شود و باید با قرار دادن ضمایر مورد علاقه خود در صفحه پروفایل ، افراد بیشتری را به احساس راحتی ترغیب کند.

آیا فکر می کنید شرکت های فناوری می توانند کارهای بیشتری برای حمایت از LGBTQ + جوامع انجام دهند؟ یا جایی است که بیش از سایر نقاط جامعه پذیرش و اندیشه مترقی وجود دارد؟ در Twittertrustedreviews به ما اطلاع دهید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *