با Hive HomeShield (با حمایت مالی) امنیت خانه را کف دست خود قرار دهید


اگر سال گذشته چیزی به ما یاد داده است ، این ارزش خانه های ما است. بسیاری از خانه ها علاوه بر اینکه مکانی برای آرامش ، تربیت فرزندان و تبدیل شدن به واقعی ترین نسخه خودمان هستند ، نقش محل کار ما را به عهده گرفته اند. اکنون برای بسیاری از ما سنگ بنای زندگی روزمره ، خانه های ما هرگز ارزشمندتر نبوده اند و به همین ترتیب ، امنیت خانه بیش از هر زمان دیگری مهم است.

Hive از ابتدای تأسیس خود ، فناوری پیشگامانه امنیت خانه های هوشمند را پیشگام کرده است و ایجاد یک سیستم امنیتی خانه قدرتمند که بتواند متناسب با خانه محقر شما باشد ، با محصولی مانند Hive View Outdoor و Hive Siren (از دومی نیز ممکن است نورافکن برای جلوگیری از متجاوزین). جدیدترین اختراع این شرکت ، Hive HomeShield ، قول می دهد كه با قرار دادن كنترل كل سیستم امنیتی خود در كف دست ، در هر كجا و در هر زمان ، در حالی كه با تمام محصولات موجود شما قابل دسترسی است ، این نوآوری را برداشته شود.

ثبت نام: Hive HomeShield از 9.99 پوند در ماه

HomeShield با قیمت ماهیانه 9.99 پوند به کاربران اجازه می دهد تا از طریق تلفن هوشمند خود به هر جنبه از سیستم امنیت خانه Hive خود دسترسی پیدا کنند. این بدان معناست که هر کجا باشید ، همیشه به پخش زنده دوربین در خانه خود دسترسی سریع خواهید داشت ، در هر زمان و در هر زمان که لازم است آن را با خانواده یا پلیس به اشتراک بگذارید ، فیلم 30 روز آخر در دسترس است.

دسترسی فوری ارائه شده توسط HomeShield به وی این امکان را می دهد تا عقایدی را درباره خانه که در غیر این صورت ممکن است در طول روز ایجاد شود ، فرو نشاند: آیا کودکان از مدرسه به خوبی بازگشتند؟ آیا در پشتی را باز گذاشتم؟ آیا سگ دوباره به کمد راه پیدا کرده است؟ حتی نیازی نیست برنامه Hive را به طور مرتب از نظر این اطلاعات چک کنید ، زیرا هر بار که یکی از عزیزان تازه به خانه برگشته است حالت امنیتی را تغییر می دهید ، یک اعلان دریافت خواهید کرد.

در صورت نقض احتمالی ، HomeShield واقعاً روشن است ، زیرا در صورت ایجاد هشدار زنگ هشدار سریع را از طریق تلفن یا Apple Watch دریافت خواهید کرد. برای اطمینان از اینکه عزیزان شما نیز از این رویداد مطلع شده اند ، آنها می توانند برنامه Hive را بارگیری کرده و برای دریافت همان هشدارهای امنیتی که ایجاد می کنید ، یک حساب کاربری راه اندازی کنند. این نه تنها می تواند به محافظت از نزدیکترین افراد در برابر آسیب کمک کند ، بلکه می تواند زمان پاسخگویی برای تماس با مقامات محلی را نیز افزایش دهد.

اگر نمی توانید از خانه کار کنید ، گاهی هماهنگی با بازرگانان یا سایر متخصصانی که ممکن است نیاز به دسترسی به آدرس شما داشته باشند دشوار است. با HomeShield Download ، می توانید با توزیع کد بی نظیری که می تواند برای غیرفعال کردن سیستم با استفاده از صفحه کلید Hive استفاده شود ، دسترسی موقت را به هر کسی که انتخاب کنید ، اعطا کنید. پس از اتمام کار ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که آنها را از لیست دسترسی خود حذف کنید ، مطمئن شوید که به هیچ وجه از سیستم سو استفاده نمی شود.

Hive HomeShield

انگار که نمی توان سیستم را راحت تر کرد ، به لطف ادغام الکسا و دستیار Google نمی توان HomeShield را فقط با صدای صدای شما کنترل کرد. فقط مشخص کنید که کدام حالت ها را می خواهید تنظیم کنید و HomeShield از بقیه موارد مراقبت خواهد کرد – حتی می تواند با روال ثابت الکسا و دستیار Google شما به طور یکپارچه کار کند ، بنابراین هشدارها و تنظیمات مختلف می توانند به طور خودکار در ساعات مختلف روز شروع شوند.

ثبت نام: Hive HomeShield از 9.99 پوند در ماه

اگر به HomeShield علاقه مند هستید ، اما برای اولین بار به زیرساخت های Hive نزدیک می شوید ، نگران نباشید ، شرکت شما با مسابقه آنلاین ساده برای تعیین اینکه کدام محصول در خانه شما بهترین عملکرد را دارد. این کار از همان ابتدا همه شلوغی ها و تصاویر مربوط به تجسم سیستم امنیتی را از بین می برد.

به عنوان یک انگیزه اضافی ، حتی ویژگی های بیشتری وجود دارد که در آینده نزدیک به HomeShield وارد خواهد شد ، مانند استفاده از چراغ های کندو برای چشمک زدن و سیگنال شمارش معکوس قبل از اینکه زنگ خطر به صدا در بیاید. Hive View Indoor همچنین به روزرسانی دریافت خواهد کرد که به شما امکان می دهد به عنوان یک آژیر داخلی کار کند – و آن را به یک وسیله امنیتی ایده آل برای هر کسی که در یک آپارتمان یا آپارتمان زندگی می کند و توانایی راه اندازی یک سیستم امنیتی خارجی را ندارد ، تبدیل می کند.

Hive HomeShield

اگر به دلیل همه گیری مداوم ، نصب حرفه ای در دسترس نیست ، پس نترسید ، زیرا طراحی هوشمندانه محصولات Hive تضمین می کند که تنظیم آن به راحتی امکان پذیر نخواهد بود (به علاوه می توانید اعتبار کامل را کسب کنید و یک قهرمان مطلق باشید) . پس از راه اندازی HomeShield ، تمام ویژگی های فوق الذکر از جمله تاریخچه 30 روزه دوربین نامحدود ، اعلان های فوری در صورت تغییر حالت امنیتی یا فعال شدن زنگ هشدار و پخش مستقیم فیلم از طریق تلفن هوشمند در اختیار شما قرار می گیرد.

Hive HomeShield فقط با 9.99 پوند در ماه راهی مناسب برای تهیه مجموعه کامل و هوشمندی از ویژگی های امنیتی مورد نیاز خانه شما ، درست در کف دست شماست. اینجا را فشار دهید برای ثبت نام در Hive HomeShield.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *