قیمت ، تاریخ انتشار ، ویژگی ها و غیره


دائماً گمانه زنی ها مبنی بر اینکه سونی رقیب بی سیم واقعی WF-1000XM4 خود را در سال 2021 راه اندازی می کند ، در حال افزایش است. با توجه به اینکه WF-1000XM3 در تابستان 2019 برای فروش آغاز شد و هدفون های سونی در یک چرخه دو ساله وارد بازار شدند ، احتمال ظاهر آنها این است سال بسیار محتمل است.

این گمانه زنی است که با آخرین درز اطلاعاتی که او به ما داده است ، گسترش یافته است بهترین نگاه برای هدفون. با توجه به افشای (اجباری) FCC ، نگاهی احتمالی به بسته بندی و درز عکس های رسمی از مطبوعات – مطمئناً به نظر می رسد که سونی در حال بالا بردن فتیله قبل از انتشار احتمالی هدفون است.

بنابراین این گوش پاک کن ها چه چیز دیگری دارند ، چه زمانی به فروش می رسند ، هزینه آنها چقدر است؟ در اینجا هر آنچه در مورد WF-1000XM4 باید بدانید آورده شده است.

سونی WF-1000XM3 با قیمت 220 پوند به فروش می رسد و ما نمی توانیم سونی را از آن جاده دور کنیم مگر اینکه چیز بزرگی در آستین آن باشد.

گوشی های QuietComfort Bose 249 پوند و Bowers & Wilkins PI7 349 پوند بود ، بنابراین مطمئناً جای بازی برای بازیکنان در مقایسه با دو سال قبل برای بازی وجود دارد.

با توجه به اینکه WF-1000XM3 در حال حاضر حدود 170 پوند است ، می توان تصور کرد که قیمت هدفون جدید حدود 220 تا 250 پوند است.

با توجه به اینکه WF-1000XM3 در جولای 2019 به فروش رسید – اگر حافظه کار کند – و تصور سونی از زمان سنجی با محصولات مشابه برداشت گاندالف از ارباب حلقه ها، می توانیم فرض کنیم که WF-1000XM4 دقیقاً در زمانی که آنها قصد داشته باشند وارد خواهد شد. بنابراین ما در فکر تاریخ اکران دیگری در ماه جولای هستیم.

ما به طور قطع می دانیم که آنها امسال در راه هستند – “نشت” FCC معمولاً تأیید کننده این است که محصول به بازار نزدیک شده است. درز بسته بندی نیز به این معنی است که هدفون نیز در مرحله نهایی شدن است. وبلاگ واکمن تغییراتی ایجاد کرد و دریافت که آخرین مهلت حفظ حریم خصوصی هدفون تا 9 ژوئن است. این یک پیام در حدود ابتدای ماه ژوئن است.

مطمئناً فکر نمی کنیم که سونی این اتفاق را در یک رویداد صنعتی مانند IFA در اوایل سپتامبر اعلام کند. اگرچه IFA 2021 به عنوان یک رویداد فیزیکی به جلو حرکت می کند ، ما تصور می کنیم که WF-1000XM4 از سال 2020 با پنجره اعلامیه / پرتاب WH-1000XM4 کنار بیاید.

اعتبار: وبلاگ واکمن

در اوایل ماه مه ، دید واضح تری از اینکه شبکه بی سیم اصلی سونی به لطف نشت از کاربر توییتر mirai160525. و باید بگویم که آنها واقعاً بسیار خوب به نظر می رسند.

یک مشکلی که با مدل های قبلی آنها داشتیم ، کمی حجیم بودن هدفون بود. در واقع ، آنها آنقدرها عظیم نبودند ، اما طی سالهای گذشته شاهد تلاشهای اپل ، بوز ، بوورز و ویلکینز و سنهایزر از یک روش ارگونومیک تر بوده ایم ، و به نظر می رسد این مورد در مورد WF-1000XM4 وجود داشته باشد. هیچ نکته بال برای تناسب ایمن وجود ندارد ، بنابراین همه چیز به شکل و اندازه شاخه های گوش است تا بهترین جا / مهر و موم را ایجاد کند.

همچنین به نظر نمی رسد که بزرگتر و گردتر و ظریفتر از هر مدل قبلی باشد. می توان تصور کرد که وزن آنها کمتر خواهد بود. آرم سونی به قسمت کناری منتقل شده است ، نه بالا ، و همان لهجه های طلای زیبا باقی مانده است. هدفون های بی سیم XM4 مانند هدفون های XM4 در اندازه ، سیاه و احتمالاً نقره ای پلاتین به نظر می رسند.

تصویر منقضی شده سونی WF-1000XM4
تصاویر لو رفته از WF-1000XM4 طراحی جدیدی را نشان می دهد

به نظر می رسد یک منطقه بزرگتر از قبل برای کنترل های لمسی وجود دارد ، اما ما همچنین تعجب می کنیم که لهجه طلای گرد در بالا (دکمه فیزیکی؟) می تواند باشد. قاب شارژ ، حتی نسبت به تصاویر ، باریک تر است و با توجه به اینکه همیشه احساس کرده ایم جعبه شارژ در سمت بزرگ است. اگر سونی بتواند اندازه را کاهش دهد و همان عمر باتری (اگر بهتر نیست) را حفظ کند ، این یک نکته مثبت است.

اعتبار: @ mirai160525

هیچ صحبتی در مورد رتبه بندی IP وجود ندارد ، اما با توجه به اینکه هدفون 1000X همه کسانی را که علاقه مند به اعلام مقاومت در برابر آب در برابر آب خود هستند نمی بیند ، می توانیم این روند را در اینجا ادامه دهیم. به طور خلاصه ، ما هدفون اصلی آموزش بی سیم سونی را نخواهیم گرفت. بهتر است به نسخه های ارزان تر و متناسب با تناسب اندام آنها پایبند باشید.

مطمئن هستیم که سونی با درج نکردن کنترل صدا در صفحه ، اشتباهات اولیه را تکرار نخواهد کرد و آن را از ابتدا روشن می کند.

اگر یک جنبه از WF-1000XM4 وجود داشته باشد که خیلی جزئیات آن منقضی نشده باشد ، مشخصات هدفون است. البته ، آنها لغو نویز فعال / انطباقی خواهند داشت و ما انتظار داریم سونی اصرار به ارائه سرکوب حتی بهتر از قبل داشته باشد ، با توجه به اینکه بوز به طور خاص یک استاندارد چشمگیر ایجاد کرده است. اگرچه این نسبت به WF-1000XM3 عمر باتری کمتری دارد اما باید اضافه کنیم.

به لطف اعلانی در سایت صدور گواهینامه بلوتوث ، ما می دانیم که WF-1000XM4 (با نام رمز “YY2498”) آخرین نسخه استاندارد را در بلوتوث 5.2 شامل خواهد شد. نسخه 5.2 در اوایل سال 2020 ظاهر شد و LE Audio (Audio Low Energy) را معرفی کرد که با استفاده از انرژی کمتری نسبت به نسخه های قبلی ، می تواند صدای با کیفیت بالاتر را با نرخ داده پایین انتقال دهد.

ذکر صدا با کیفیت بالا ایده خوبی برای کدک هایی است که WF-1000XM4 می تواند پشتیبانی کند. با توجه به اینکه سونی در سالهای اخیر aptX را رها کرده است – WH-1000XM4 علی رغم WH-1000XM3 با پشتیبانی از کدک کوالکام کاملاً اجتناب می کند – در اینجا می توان انتظار نتیجه مشابه را داشت. انتظار نداشته باشید aptX و aptX-HD ظاهر شود ، به خصوص اینکه SoC (System on Chip) تراشه MediaTek است که از رمزگذارهای Qualcomm پشتیبانی نمی کند.

بنابراین ما انتظار داریم SBC و AAC و همچنین پشتیبانی از تراشه MediaTek و پشتیبانی صوتی بلوتوث LE برای پخش جریانی با کیفیت پایین تر. ما همچنین براساس گزارشات انتظار داریم که WF-1000XM4 شامل کدک LDAC سونی باشد. این اتصال بی سیم واقعی را در منطقه صوتی با کیفیت بالا ارسال می کند و با توجه به تراشه MediaTek MT2822S با پشتیبانی از انتقال 24 بیتی / 192 کیلوهرتز ، پشتیبانی صوتی Hi-Res برای این گوشی بیشتر از مدل قبلی به نظر می رسد.

اگر بسته Reddit منقضی شده درست باشد ، عمر باتری مانند مدل قبلی به نظر می رسد: شش ساعت با ANC روشن با سه بار شارژ دیگر در جعبه. بدون ANC ، احتمالاً 8 ساعت شارژ با سه بار شارژ دیگر خواهد بود تا به 32 برسد. زدن همین تعداد ممکن است ناامید کننده باشد ، اما اگر هنگام پخش صدای Hi-res به آن دست پیدا کنید ، عملی تر به نظر می رسد.

ما تصور می کنیم که شارژ بی سیم در منو و همچنین شارژ سریع وجود دارد. در غیر این صورت ، همه مواردی که در WF-1000XM3 وجود داشت ، از Adaptive و Ambient Sound Control ، پشتیبانی از 360 Reality Audio گرفته تا موتور ارتقا D DSEE HX احتمالاً به نسخه Extreme که در WH-1000XM4 مشاهده می شود ، ارتقا یافته است.

انتخاب دستیارهای صوتی گوگل و الکسا قطعاً روی میز خواهد بود ، اگر از ابتدا نباشد ، از طریق به روزرسانی روی خط. حالت هشدار سریع ، فیلتر شده در صدای محیط نیز باید برگردد.

بنابراین این همه آن چیزی است که ما می دانیم و هر آنچه انتظار داریم از Sony WF-1000XM4 ببینیم. اگر آخرین گزارش ها صحیح باشد ، ممکن است به ویژگی نه چندان دور برسند و وقتی درست می شوند ، بررسیهای معتبر او سعی خواهد کرد تا آنها را در مراحل خود راهنمایی کند تا ببیند چگونه کنار می آیند. رقابت در بازار بی سیم واقعی در حال افزایش است و جالب است که ببینید سونی چگونه به تشدید مداوم پاسخ می دهد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *