نشت بزرگ Pixel 6 می تواند یک طراحی مجدد بنیادی و یک مدل Pro جدید را آشکار کند


بر اساس رندرهای جدیدی که امروز بصورت آنلاین منتشر شده ، Google Pixel 6 می تواند یک طرح جدید اساسی ، تا حدودی بنیادی و بسیار مورد نیاز را برای این محدوده مشاهده کند.

گزارش جدید همچنین ادعا می کند که گوگل در حال بازگشت به دو گوشی پرچمدار برای سال 2021 است ، پس از اینکه فقط یک Pixel 5. را به بازار عرضه کرد. با Pixel 6 و Pixel 6 Pro ، این شرکت ممکن است این بار نام تجاری XL را نیز کنار بگذارد.

جان پروسر ، ناشر Front Page Tech ، که به طور فزاینده ای پربار است ، تصاویر ادعایی تلفن را پس از ارسال “تصاویر واقعی دستگاه” ، از جمله عکس های عملی ، توسط شریک مورد اعتماد هنرمند مسخره کرد. در حال حاضر ما هنوز در حال ساخت تصاویر با دانه هستیم ، اما زندگینامه پروسر از این نظر بسیار چشمگیر است.

این تصاویر یک طرح سه رنگ را نشان می دهد که شامل سیاه ، سفید و نارنجی سوخته در بالای دستگاه است که به نظر می رسد در خط مقدم طراحی Pixel 4 قرار دارد. سایر گزینه های رنگی از جمله “شامپاین” که به نظر می رسد در دسترس است “راهی برای خوب بودن. گوگل بودن” و می تواند پول زیادی داشته باشد.

اعتبار تصویر: جان پروسر

یک ضربه عظیم نیز وجود دارد که در عرض تلفن پخش می شود. Pixel 6 دارای یک دوربین دوگانه است و Pixel 6 Pro بزرگتر نیز با توجه به تصاویر ، دارای سه دوربین خواهد بود. پروسر می گوید که به برگه های مشخصات دسترسی ندارد ، بنابراین مطمئن نیست که در حال حاضر کدام دوربین چه کاری انجام می دهد.

https://www.youtube.com/watch؟v=VzupAfbY8a4

با حرکت به جلوی گوشی ، به نظر می رسد گوگل در حال کاهش حاشیه های بزرگی است که در برخی از مدل های اخیر Pixel مشاهده کرده ایم و این بار حتی ممکن است یک حسگر اثر انگشت در زیر نمایشگر داشته باشد که برای اتخاذ فناوری به بسیاری از رقبای دیگر اندروید بپیوندد.

این راه اندازی مجدد در میان شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه Pixel 6 اولین دستگاه روی چیپ ست کاملاً جدیدی است که توسط Google به نام GS101 (Google Silicon) ساخته شده است (از طریق 9to5Google) ، که ممکن است تلاش های اضافی Google برای طراحی مجدد طراحی را توضیح دهد. محدوده Pixel در سالهای اخیر قطعاً منسوخ شده و حتی Pixel 5 نیز قطعاً یک کلاه قدیمی به نظر می رسد.

اعتبار تصویر: جان پروسر

هیچ نشانه ای وجود ندارد که این تلفن به محض ورود I / O در هفته آینده وارد شود. ما انتظار داشتیم که با راه اندازی پاییز ، با پیوستن به بهترین تلفن های اندرویدی ، به مقیاس زمانی معمول برسد.

آیا ظاهر این Pixel بالقوه را دوست دارید؟ به نظر شما قانونی است؟ trustedreviews را در توییتر با ما در میان بگذارید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *