گوگل قول می دهد که شک افراد Stadia را به م believeمن تبدیل کند


Google Stadia علی رغم تعدادی از تغییرات اخیر که نشان می دهد این پلتفرم به درد افراد در Mountain View نمی خورد ، یک شبه آرام نخواهد رفت.

Nate Ahern ، یکی از شخصیت های اصلی در توسعه بازاریابی Stadia ، می گوید این پلتفرم که هدف آن تبدیل نیازهای سخت افزاری گران قیمت به چیزی است ، “زنده و سالم است”.

Ahern در گفتگو با GamesIndustry.biz ، پایبندی این شرکت به این پلتفرم را تأیید کرد و قول داد که به ناباوران پیش بینی مرگ قریب الوقوع یک حریف در بازی های ابری Xbox را ثابت خواهد کرد.

وی می گوید: “ما در تلاش هستیم تا بیش از 100 بازی جدید را از Stadia در سال 2021 آغاز كنیم و همچنان Stadia را به مکانی عالی برای بازی در دستگاههایی كه از قبل متعلق به شما هستند تبدیل خواهیم كرد.” “من به همه غیر معتقدان می خواهم که توجه داشته باشند که چگونه ما برنامه Stadia Makers را توسعه می دهیم و با استودیوهای AAA مانند Capcom ، EA ، Square Enix ، Ubisoft و دیگران شریک می شویم که چگونه ما همچنان به عمل می آوریم.”

هنگامی که این شرکت اعلام کرد در حال بستن استودیوهای کلاس اول SG&E است که مسئول ایجاد بازی های انحصاری برای گیمرها بر اساس Google هستند ، بسیاری از آنها برای آینده Stadia ارائه شدند. از آن زمان ، رئیس استودیو ، افسانه بازی Jade Raymond ، یک استودیوی جدید ، همسو با سونی ، راه اندازی کرده است.

گوگل در حال حاضر برای ادامه کار با استودیوهای مستقل که بازی برای این شرکت می سازند ، برای سهولت در ورود Google Stadia در برنامه های راه اندازی خود تغییر می کند.

وی افزود: “ما در حال رسیدن به بیش از 100 بازی جدید هستیم كه از Stadia در سال 2021 شروع می شود و ما همچنان Stadia را به مکانی عالی برای بازی در دستگاههایی كه قبلاً در اختیار شماست ، تبدیل خواهیم كرد.” “من به همه غیر معتقدان می خواهم که توجه داشته باشند که چگونه ما برنامه Stadia Makers را توسعه می دهیم و با استودیوهای AAA مانند Capcom ، EA ، Square Enix ، Ubisoft و دیگران شریک می شویم که چگونه ما همچنان به عمل می آوریم.”

این تغییرات پس از برکناری جان عدالت ، مدیر اجرایی که تیم Stadia را هدایت می کرد ، رخ می دهد. اکنون Dov Zimring یکی از بنیانگذاران وی جایگزین شده است که گوگل قبلاً این موضوع را تأیید کرده است.

هفته گذشته ، ما (خوب ، من) تصور می کردیم که مرگ استادیا قریب الوقوع است ، اما گوگل مطمئنا پیشنهاد می کند که او آماده جنگ است.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *