Sony PlayStation Studios با بیش از 25 PS5 انحصاری اجرا می شودسونی فاش کرده است که بیش از 25 PS5 انحصاری درجه یک از مجموعه سازندگان استودیوی PlayStation خود دارد.

هرمن هولست ، رئیس استودیوی پلی استیشن در مصاحبه با Wired گفت که تنها شش ماه پس از راه اندازی دستگاه نسل جدید ، تعدادی از عناوین در حال ساخت برای کنسول جدید هستند.

در اخبار حتی بهتر ، بیش از نیمی از 25 آدرس IP جدید است ، نه یک دسته از برنامه های افزودنی یا افزودنی برای امتیازات موجود. به نظر نمی رسد که همه آنها بازدید AAA باشند ، اما عناوین زیادی وجود دارد ، از بازی های سبک سبک کوچک گرفته تا فیلم های پرفروش.

بسیاری از این بازی ها ممکن است به جای مستقیم از استودیویی که مستقیماً متعلق به آن است ، از استودیویی که سونی با آنها ارتباط دارد سرچشمه بگیرند. این استودیوها به عنوان مهمانی اول علامت گذاری می کنند.

هالست گفت: “از مناطق مختلف تنوع باورنکردنی وجود دارد.” “ژانرهای بزرگ ، کوچک ، متفاوت.”

این می تواند انگیزه اصلی برای گیمرهایی باشد که از زندگی در PS4 لذت می برند و یا هنگام بازی در Xbox One دچار حسادت شدید می شوند. ما منتظر دیدن لیست تا حدودی هستیم ، زیرا تاکنون واقعاً فقط در مورد چهار بازی آینده تایید شده PS5 در صفحه اول اطلاعات داریم. اینها عبارتند از: God of War: Ragnarok ، Gran Turismo 7 ، Horizon Forbidden West و Ratchet and Clank: Rift Apart. همه آنها احتمالاً در میان بهترین رهبران بهترین بازی های PS5 خواهند بود.

برخی از بازی ها از قبل اعلام شده اند که احتمالاً بخشی از 25 بازی در حال حاضر تولید هستند ، از جمله استودیوی جدید Haven Games ، همسو با سونی ، که روی انحصاری های PS5 کار خواهد کرد. این استودیو پس از کنار گذاشتن بنیانگذار جید ریموند ، با هدایت تلاش های نابود شده حزب اول در Google Stadia ، با سرمایه گذاری سونی آغاز شد.

در ماه مارس ، او گفت: “ما با هم می خواهیم بازی هایی بسازیم كه بهشتی برای بازیكنان است و می خواهیم استودیویی بسازیم كه بهشت ​​سازندگان است. بنابراین گرچه امروز جزئیات زیادی برای اعلام نداریم ، من می خواهم انجمن پلی استیشن بداند که Haven Studios در حال کار سخت بر روی آدرس IP نامعلوم است. ما نمی توانیم صبر کنیم تا بیشتر به شما نشان دهیم! “منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *