آخرین استخدام اپل نشان می دهد که هنوز برنامه های بزرگی برای Beats داردبا توجه به اینکه AirPods Pro و AirPods Max اکنون در مرکز جاه طلبی های صوتی اپل قرار دارند ، بسیاری از خود فکر می کردند که آیا مارک های کلاسیک Beats این همه عشق از شرکت پیش رو دارند؟ حتی شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه این شرکت قصد دارد برند Beats by Dre را راه اندازی کند.

با این حال ، استخدام اخیر می تواند روح تازه ای به بیت ها بدهد ، که به غیر از هدفون های بی سیم عالی PowerBeats Pro در طی سالهای گذشته پیشرفت چشمگیری نداشته اند.

طبق گزارشی توسط 9to5Mac ، اسکات کراول ، رئیس پیشین طراحی HTC ، که در آوریل 2020 با نقشی مشخص به اپل پیوست ، در حال کار بر روی محصولات جدید Beats است. به گفته منابع آگاه ، وی اولین شخصی بود که اپل برای طراحی داخلی محصولات Beats استخدام کرد.

در این گزارش آمده است كه اپل هنوز قصد دارد از شركت طراح Ammunition برای ایجاد محصولات Beats استفاده كند ، اما كروایل هم اکنون مرد اصلی اپل برای محصولات جدید خواهد بود. مشخص نیست مسئولیت های دیگر او چه می تواند باشد ، اما مطمئناً طرفداران باسابقه آن هدفون های بیس Beats که به نظر می رسد این روزها کمتر دیده می شوند جذاب هستند.

بنابراین ، شاید شما فکر می کنید؟ خوب ، در یک زمان ، Crail معادل HTC رئیس طراحی اپل ، سر جاناتان آیو در نظر گرفته شد. او مسئول طراحی صنعتی برخی از تلفن های کلاسیک اندرویدی مانند HTC One M7 و HTC One M8 بود. خیلی سبک نیست ، درسته؟

بیت ها مطمئنا می توانند از ظاهر جدیدی برای هدفون های داخل گوش خود استفاده کنند و Croyle می تواند شخصی باشد که روح تازه ای را در این دامنه نفس می کشد. اپل احتمالاً ترجیح می دهد AirPods را خریداری کند ، اما بیتز هنوز یک مارک چند میلیارد دلاری است و مکانی نامناسب و منحصر به فرد در ساختار اپل است. شاید اکنون زمان آن رسیده است که از آن به درستی استفاده کنید و راهی جدید به جلو را در پیش بگیرید و جایگاه خود را در میان بهترین هدفون های اطراف بدست آورید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *