نحوه آزمایش جاروبرقی رباتهر جارو برقی رباتی تحت همان سری آزمایشات قرار می گیرد تا بتوانیم بفهمیم کدام یک خوب و کدام یک بد هستند. ما کیفیت (خلا efficiency و راندمان تمیز کردن) و قابلیت استفاده از جمله پیمایش و کنترل برنامه را اندازه گیری می کنیم.

ما جاروبرقی های ربات خود را در یک محیط واقعی ، کامل با صندلی و سایر مبلمان آزمایش می کنیم. ما ترکیبی از کفهای سخت و فرشها داریم تا بتوانیم اثرات مواد شوینده را روی هر دو نوع سطح آزمایش کنیم.

تست فرش

ما قبل و بعد از آن تصاویر را روی فرش تاریک خود انجام می دهیم تا نشان دهیم که نظافتچی چقدر خوب عمل کرده است. ما از آرد “X” در وسط فرش استفاده می کنیم تا ریزش واقعی گرد و غبار را شبیه سازی کنیم. این یک آزمایش سخت است و شما باید بیشتر از اکثر پاک کننده ها کثیفی جمع کنید ، اما به ما این امکان را می دهد که پاک کننده های خوب را از مواد تمیزکننده بد تشخیص دهیم.

تست کف سخت

مانند تست فرش بالا ، ما X را نیز در یک طبقه سخت ، وسط و کنار اتاق گسترش می دهیم ، بنابراین می توانیم ببینیم که عملکرد چقدر منظم است و آیا ربات می تواند لبه اتاق را تمیز کند یا خیر.

تست تمیز کردن

برای آن دسته از ربات هایی که می توانند تمیز کنند ، ما در یک طبقه سبک که به طور طبیعی با راه رفتن آلوده شده است ، آزمایش می کنیم. ما قبل و بعد از آن عکس می گیریم تا ببینیم آیا این ربات می تواند لکه های سخت را کنترل کند یا فقط آلودگی های سطح سبک تری را دارد.

صدا

ما صدای هر جارو برقی را با ایستادن در بالای آن با یک دسی بل اندازه می گیریم. ما صدا را در تمام حالت های عملکرد اندازه گیری می کنیم.

علاوه بر آزمایش کیفیت تمیز کردن ، ما هر روبات تمیزکننده را اندازه گیری می کنیم تا ببینیم استفاده از آن آسان است. ما با کمال دقت از برنامه ها برای دیدن گزینه های موجود استفاده می کنیم ، در صورت وجود مناطق محدود را آزمایش می کنیم.

ما همچنین می بینیم که هر روبات چقدر می تواند در یک اتاق حرکت کند ، هر بار که گیر کرده است و جایی که می جنگد ، یادداشت می کنیم.

تمام ارزیابی ها با توجه به معیارهای ذکر شده در اینجا ارزیابی می شوند. ما بررسی ها را بر اساس قیمت و مخاطبان هدف ارزیابی می کنیم. به عنوان مثال ، یک پاک کننده بودجه که دارای چندین مسئله ناوبری است اما معمولاً به خوبی تمیز می کند می تواند نتایج بالایی کسب کند. مواد شوینده گران قیمت ، که باعث نشت قطعات خاک می شود ، کاهش می یابد.

اگر چیزی را که فکر می کنید باید آن را پوشش دهیم از دست دادیم ، با ما در TwitterTrustedReviews تماس بگیرید یا می توانید ویرایشگر را از طریق [email protected] ایمیل کنید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *