Apple Music HiFi ممکن است توسط یک برنامه Android تأیید شده باشدنکته ای که در برنامه اندروید اشاره به محصولات اپل وجود دارد بسیار معمول نیست ، اما ممکن است جدیدترین نسخه بتا از Apple Music ، سطح صوتی HiFi را که گفته می شود در برنامه وجود دارد ، ریخته باشد.

به عنوان بخشی از وقفه APK در برنامه Apple Music برای Android ، به نظر می رسد که 9to5Google تأیید کرده است که یک ویژگی صوتی بدون ضرر در آینده نزدیک به آیفون و آندروید در راه است.

هنگام جستجو در Apple Music 3.6.0 Beta ، که هم اکنون در فروشگاه Play موجود است ، چندین رشته کد وجود دارد که پشتیبانی صوتی بدون ضرر را تا 24 بیت / 192 کیلوهرتز نشان می دهد.

برخی از متن های زیر را مشاهده می کنید ، در برخی از آنها سعی شده است توضیح داده شود که کاربران هنگام پخش صدا با وضوح بالا و بدون ضرر ، می توانند چه مقدار داده را مصرف کنند. در آن آمده است:

فایلهای صوتی بدون ضرر ، تمام جزئیات پرونده اصلی را حفظ می کنند. از جمله این داده های قابل توجهی بیشتر خواهد بود.

فایل های صوتی بدون از دست دادن فضای بیشتری را در دستگاه شما استفاده می کنند. فضای 10 گیگابایتی می تواند تقریباً ذخیره کند: – 3000 آهنگ با کیفیت بالا – 1000 آهنگ بدون ضرر – 200 آهنگ با وضوح بالا و بدون ضرر

پخش جریانی بدون از دست دادن ، داده های بیشتری را مصرف خواهد کرد. آهنگ 3 دقیقه ای تقریباً خواهد بود: – 1.5 مگابایت راندمان بالا – 6 مگابایت با کیفیت بالا در 256 کیلوبیت بر ثانیه – 36 مگابایت بدون افت در 24 بیت / 48 کیلوهرتز – 145 مگابایت با وضوح بالا بدون افت در 24 بیت / 192 کیلوهرتز ، شرایط شبکه و بلندگوهای متصل یا قابلیت های هدفون.

Apple Music برای بتا آندروید

گزارش های اخیر نشان می دهد که اپل قصد دارد سطح جدیدی را در iOS 14.6 که در حال حاضر در نسخه بتا است و احتمالاً در هفته های آینده منتشر خواهد شد ، رها کند. هنوز مشخص نیست که آیا اپل برای کیفیت بهتر صدا هزینه بیشتری را دریافت می کند یا همان روشهایی را که هنگام ارتقا automatically خودکار خرید فیلم از HD به 4K اتخاذ کرده است ، دنبال می کند.

گزارش اولیه 9to5Mac در این باره همچنین حاکی از آن است که از “Dolby Atmos” و “Dolby Audio” در سطح جدید پشتیبانی می شود ، اما اینکه آیا کاربران Android این مورد را دریافت می کنند ، باید منتظر ماند.

Spotify همچنین در سطح HiFi کار می کند ، بنابراین به نظر می رسد که ما یک مسابقه پخش موسیقی دیگر داریم.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *