MWC 2021 باید لغو شود و همه به جز GSMA آن را می دانندنظر: کنگره جهانی موبایل ماه آینده باید لغو شود. خطرات بسیار بیشتر از مزایای آن است و بزرگ ترک تحصیلات فناوری آن را می دانند. وقت آن است که GSMA توجه کند.

بنابراین سامسونگ و لنوو بیرون آمدند. Google (از این رو Android) کار نمی کند. اینتل ، مایکروسافت ، فیس بوک ، BT ، نوکیا و سونی جواب منفی می دهند. کوالکام هم سفر نمی کند. همه اولویت را به ایمنی کارمندان خود داده اند. در عوض ، بسیاری به ارائه مجازی می پردازند. و با این حال ، همانطور که اکنون است ، قسمت خصوصی کنگره جهانی موبایل از 28 ژوئن همچنان در بارسلون ادامه دارد.

چرا؟ قطعاً امسال دیگر نیازی به حضور حضوری این همایش نیست. این اوج عدم مسئولیت است و GSMA باید قسمت شخصی این رویداد را لغو کند. درست مثل سال گذشته ، وقتی او اصرار داشت که تمام تدابیر محافظتی مناسب برای مقابله با بحران در حال ظهور وجود دارد. سرانجام او مجبور به کناره گیری شد زیرا همه و سگشان عقب نشینی کردند. در نتیجه ، احتمالاً جان ها نجات یافت. شما شک دارید که به تعویق انداختن سال 2021 جایی است که اگر هوآوی و ZTE ، دو تن از بزرگترین نام های ایستاده ، موقعیت خود را تغییر دهند ، اتفاق می افتد.

در انگلیس ، سرانجام شاهد ثمرات قفل سخت و معرفی موفقیت آمیز واکسن ها هستیم که به ما اجازه داده است سرانجام دوستان و خانواده خود را ببینیم و به زودی آنها را در آغوش بگیریم. از هفته آینده می توانیم در یک میخانه بنشینیم و یک لیوان دوباره بنوشیم. تابستان امسال می توانیم با هم از یورو لذت ببریم. در قاره اروپا ، تلاش های واکسیناسیون در حال شتاب گرفتن هستند و همچنین پیشرفت های چشمگیری دارند.

چرا همه اینها را با تشویق مردم برای مسافرت از مرزهای ملی و اجتماع برای یک رویداد داخلی ، که همچنین یک توزیع کننده بالقوه فوق العاده شیک است ، درست زمانی که همه چیز به دنبال آن است ، به خطر بیندازیم؟ در حال حاضر ، گزینه های جدید بالقوه تهدیدی بیشتر از حد معمول محسوب می شوند. بیم آن می رود که گزینه های مقاوم به واکسن بیشتر پیشرفت های حاصل شده را نادیده بگیرند. ریشه دواندن کامل در کشورهای زادگاه حاضران ممکن است هفته ها طول بکشد.

نگاه کن بررسیهای معتبر ارائه آخرین اخبار فنی ، بررسی ها و ویژگی ها علاقه ماست. ما زندگی می کنیم و نفس می کشیم اما قدردانی می کنیم در حقیقت زندگی و کمی بیشتر نفس کشیدن. این بسیار مهمتر از مراجعه به تلفن همراه است که این شرکت همچنان ما را برای بررسی ارسال می کند. این بسیار مهمتر از حضور در یک کنفرانس مطبوعاتی زنده است.

MWC برای بسیاری از افراد مهم است. به خصوص تأمین کنندگان کوچکتر که به دنبال فرصتی برای نوآوری های خود هستند ما در طول سال ها ، در مناطق کم جمعیت این کنفرانس در بارسلونا ، با بسیاری از آنها روبرو شده ایم. حال ما برای کسانی که ممکن است این فرصت را از دست بدهند و اگر این رویداد امسال ادامه پیدا نکند ، محصول خود را در مقابل افراد مناسب قرار دهند ، احساس بدی داریم.

اما این دقیقاً المپیک نیست ، درست است؟ داشتن یک رویداد کاملاً مجازی MWC در تابستان امسال ، به جای ویترین شخصی ، جای زیادی در کتاب های تاریخ باقی نمی گذارد که در آن ورزشکاران در اوج زندگی از ضربه ای که در تمام زندگی خود تمرین داده اند محروم بودند. این مورد در مورد “سامسونگ این نوآوری خارق العاده را آماده کرده بود که اگر فقط افرادی در MWC باشند ، آنها نیز آن را می دیدند” جهان را تغییر خواهد داد ، درست نیست؟

این اولین موقعیتی است که ممتاز است که اولین نفری است که از بهترین تلفن ها و ابزارهای جدید بهره می برد و اولین برداشت های شما را به شما ارائه می دهد که ما آنها را به راحتی نمی پذیریم. اما چشم انداز همه چیز در اینجا است.

صادقانه؟ این احساس نمی کرد که پوشش مطبوعات فنی به عنوان یک تیم به طور قابل توجهی از MWC منسوخ شده در سال گذشته رنج می برد ، همانطور که برای CES در ژانویه و بسیاری از رویدادهای شخصی رخ نداد.

البته ممکن است ما چند قاشق از شرکت های کم تبلیغاتی که روی زمین دیدیم را از دست داده باشیم. ممکن است برخی روابط ایجاد شده باشد که ما آن را از دست بدهیم. دریافت محصولات بعد از پیام ممکن است کمی بیشتر طول بکشد. با این حال ، بیشتر شرکت ها استراتژی خود را تنظیم کرده اند تا اطمینان حاصل کنند که ما برای انجام کار همه آنچه را که لازم داریم در اختیار داریم. اصلی ها حتی یک ریتم را از دست ندادند.

در نتیجه ، ما برای احساس روشنایی گوشی ها به دیگران برخورد نمی کنیم ، این امر دستیابی به عکس و فیلم خوب را بسیار دشوارتر می کند و ما می توانیم بیش از پنج یا شش دقیقه ای که معمولاً به دست می آوریم ، اطمینان حاصل کنیم که می توانیم انتقال دهیم. اعتماد به نفس در این برداشت های اولیه یک روایت را تشکیل می دهد.

می بینید که GSMA دست به اقدامات تهاجمی روابط عمومی زد و روشن کرد که تمام اقدامات احتیاطی را برای اطمینان از ایجاد محیطی امن برای غرفه داران و شرکت کنندگان انجام می دهد. برای سفر به این رویداد به تست منفی احتیاج دارید ، شرکت کنندگان باید روزانه اظهارات بهداشتی را انجام دهند و می توانید قبل از رفتن به خانه آزمایش کنید.

مکان “بدون لمس” است ، سازمان دهندگان در تهویه هوا پیشرفت کرده و ورودی ها و ورودی های بیشتری را به آن اضافه می کنند. آنها هر کاری از دستشان بر می آید انجام می دهند اما باز هم کافی نیست. اما در آن زمان هیچ اتفاقی نمی افتد. GSMA در حال حاضر نمی تواند این موضوع را کنترل کند ، اما می تواند با سازماندهی یک رویداد شخصی که افراد برای شرکت در آن مجبور هستند شرکت کند ، آیا افراد را در معرض خطر غیرضروری قرار می دهد. عادی جدید نباید مانند عادی قدیمی باشد.

جشن های شخصی باید در اسرع وقت لغو شوند. همه آن را می دانند. ما بارسلونا را دوست داریم ، اما می توانیم یک سال دیگر بدون کنگره جهانی سیار در بدن زندگی کنیم. کار درست را انجام دهید ، GSMA ، و ما امیدواریم که منتظر دیدار مجدد شما در سال 2022 باشیم.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *