من تلفن های اندرویدی بیشتری مثل Asus Zenfone 8 می خواهم


ایسوس پرچمدار خود را در سال 2021 با Zenfone 8 ، یک گوشی اندرویدی که جهت قابل توجهی متفاوت از بسیاری دیگر از بهترین گوشی هایی که امسال استفاده کردم ، معرفی کرد.

باید صادقانه بگویم و بگویم که من از ورود آخرین دور گوشی های ایسوس خیلی هیجان زده نبودم. زنفون قبلی خوب بود ، اما من علاقه زیادی به ماژول دوربین تلنگر که ویژگی اصلی نسل قبلی بود ، نبودم.

پس از گذراندن یک هفته با زنفون 8 ، جذابیت های آن به من جلب شد. اگرچه بررسی کامل را کامل نکرده ام ، اما اکنون می توانم بگویم که این یکی از بهترین گوشی های اندرویدی سال است ،

با کپی کردن OnePlus 9 یا Samsung Galaxy S21 Plus این تشخیص را دریافت نمی کند. در عوض ، چیزی را ارائه می دهد که به ندرت در فضای اندروید دیده می شود – یک دستگاه کوچک که مشخصات را قربانی نمی کند.

ایسوس زنفون 8

5.9 اینچ تقریباً از تمام رقبا کوچکتر است. کوچکتر از آیفون 12 و سامسونگ گلکسی S21 و کمی باریک تر از Pixel 5 است. این باعث می شود که نگه داشتن آن کاملا آسان باشد و حتی راحت تر بتوان آن را به جیب یا کیف کوچکتر فرو برد. من از تلفن های بسیار بزرگتری استفاده می کنم و تغییر به چیزی در این اندازه تازه کننده است.

حالا به اندازه آیفون 12 مینی کوچک نیست. احساس کردم تلفن کوچک است هم کوچک برای بازار انبوه ، اما Zenfone 8 احساس خوبی می کند – آنقدر بزرگ است که می توانید از هجوم فیلم های Call of Duty Mobile و YouTube لذت ببرید ، اما به اندازه کافی کوچک است که با یک دست قابل استفاده است.

Zenfone 8 با Pixel 5 (یکی دیگر از تلفن های اصلی رایج اندروید) تفاوت هایی دارد که با مشخصات متوسطی ارائه نمی شود. تلفن های کوچکتر معمولاً توسط چیپست های میان رده با مشکل روبرو می شوند و به عنوان گزینه های “Lite” یا “Mini” در دسترس هستند.

در اینجا اینگونه نیست. زنفون 8 است بر گل سرسبد زنفون برای سال 2021 ، و بزرگتر زنفون 8 تلنگر گزینه متوسط ​​تر است. شما با چیپست Snapdragon 888 همان مدل گران قیمت Samsung Galaxy S21 Ultra ، حداکثر 16 گیگابایت رم و نمایشگر OLED سامسونگ 120 هرتزی روبرو هستید که بسیار دقیق و روشن است.

این تلفن به اندازه سایر تلفن های همراه اندرویدی توانایی دارد ، چیزی که نمی توان برای Pixel 5 گفت.

این یک گوشی گل سرسبد با قیمت بهترین گوشی میان رده است

ماکس پارکر ، معاون و سردبیر تلفن همراه

اما در واقع آنچه که من را بیشتر به سمت زنفون 8 می کشاند قیمت آن است. این یک گوشی پرچمدار با قیمتی بالاتر از بهترین گوشی های میان رده ای است که اخیراً آزمایش کرده ام. اگر هم اکنون یک عدد را سفارش دهید ، هزینه آن 539 پوند (یا 599 یورو / 599 پوند) خواهد بود و این قیمت در پایان ماه مه به 599 پوند افزایش می یابد. همچنین می توانید 100 دلار اضافی برای 16 گیگابایت RAM و 256 گیگابایت فضای ذخیره پرداخت کنید. این امر باعث می شود این گوشی برای یک گوشی بسیار بزرگتر از Pixel 5 ارزان تر و از آیفون 12 مینی ارزان تر باشد. این تلفن بسیار خوبی است.

اینکه Zenfone 8 موفق است ، باید منتظر ماند. اگر ایسوس بتواند واحدهای زیادی را بیرون بکشد ، خرید و فروش آن را تسهیل کند ، احتمال موفقیت واقعی این احتمال وجود دارد.

اگر Zenfone 8 موفقیت آمیز باشد ، من خوشحال خواهم شد که می بینم این برنامه که توسط دیگر تولیدکنندگان تلفن های اندرویدی استفاده شده است و به ما تلفن های اندرویدی کوچکتر می دهد که احساس می کنند پرچمداران واقعی هستند.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *