ایکس باکس موی سر را کنترل می کند ، واتس اپ به مانعی برخورد می کند


زمان آن فرا رسیده است که هفته را با جوشاندن دو داستان بزرگ که ما را مجبور به تکون دادن و سرمان را به همان اندازه تکان می دهند ، جمع کنیم. به برندگان و بازندگان بازخورد قابل اعتماد خوش آمدید.

دروغ می گویم اگر بگویم در چند روز گذشته چشمم به همه پدیده های Resident Evil Village نبوده است. اکنون که تغییر و تحولات بازی کاملاً در حال جابجایی است ، خلاقیت های خارق العاده ای مانند کریس ردفیلد در کودکی و لیدی دیمیترسکو در نقش توماس تانک موتور مورد استقبال ما قرار گرفتند. و با این حال ، به عنوان یک حرفه ای ، این هفته دو داستان بسیار جذاب را انتخاب کرده ام که می تواند پیامدهای عمده ای برای صنایع مربوطه داشته باشد.

اول ، ما آخرین برنامه مایکروسافت را برای مقابله با پوسته پوسته X X Series داریم – برنامه ای که اگر منابع کافی به آن اختصاص یابد ، می تواند به سادگی کار کند. دوم ، WhatsApp پس از تلاش های اخیر خود برای اجرای سیاست حفظ حریم خصوصی تجدید نظر شده ، شرکت را با آب و هوای گرم با مقامات آلمان دوباره به نقطه داغ تبدیل کرده است.

من کاملاً می دانم که ایکس باکس (و از طریق پروکسی مایکروسافت) هفته گذشته یک برنده را حفظ کرده است ، اما به نظر می رسد این شرکت اخیراً در یک سری پیروزی ها قرار گرفته است. هفته گذشته توزیع FPS Boost به 74 عنوان عظیم کلاسیک بود ، اما این بار سرانجام این شرکت راهی برای مقابله با مشکل پوسته پوسته شدن مداوم که از زمان راه اندازی Xbox Series X و Xbox Series S تحت تأثیر قرار گرفته است ، اعلام کرد.

این طرح که به عنوان خلبان خرید کنسول شناخته می شود ، به اعضای Xbox Insider اجازه می دهد تا علاقه خود را به آخرین کنسول مایکروسافت از طریق Xbox One خود ثبت کنند. هنگامی که Xbox Series X / S در دسترس قرار می گیرد ، افرادی که در لیست انتظار هستند بر اساس آن تماس می گیرند و به آنها فرصت می شود کنسول مورد نظر خود را خریداری کنند.

اگرچه این برنامه فقط در ایالات متحده در دسترس است و ثبت علاقه شما به هیچ وجه تضمین دریافت كنسول شما را نمی دهد ، اما با این وجود روش بسیار مشروع تری برای اطمینان از انتقال كنسول های مورد نظر به گیمرهای مستحق ارائه می شود.

در این مرحله ، خلبان خرید کنسول احتمالاً بهترین راه حلی است که دیده ایم و همه نگاه ها به سونی معطوف خواهد بود تا ببینیم آیا شرکت ژاپنی می تواند با چنین طرح م effectiveثری پاسخ دهد. حتی اکنون ، شش ماه پس از عرضه این کنسول های نسل بعدی ، جوش زدن همچنان یک مشکل اساسی است و شرکت ها باید موضع بیشتری در زمینه حل این مسئله بگیرند.

اوه ، واتس اپ ، چه اتفاقی برای شما افتاده است؟ برنامه ای که قبلاً دوست داشتنی برای ارسال پیام های امن و رمزگذاری شده به دوستان و خانواده شما بود ، اکنون به نقطه آغاز تلاش سیستم عامل های رسانه های اجتماعی برای جمع آوری هرچه بیشتر داده های شخصی تبدیل شده است.

در اوایل سال جاری ، این سرویس شرایط و ضوابط به روز شده ای را به کاربران خود ارائه داده است که نیاز به رضایت کامل قبل از 8 فوریه دارند ، در غیر این صورت سابقه حساب و گپ خود را از دست می دهید. این اقدام که به منظور اشتراک برخی داده ها با شرکت مادر اصلی فیس بوک انجام شد ، با تمسخر جهانی روبرو شد و از آن زمان تاکنون چندین بار به تعویق افتاده است و مهلت آن تا اواسط ماه مه است.

به نظر می رسد که مشکلات این شرکت هنوز به پایان نرسیده است ، زیرا نهادهای نظارتی آلمان برای جلوگیری از بروزرسانی مداخله کرده اند. یوهانس کاسپر ، کمیسر حفاظت از داده ها و آزادی اطلاعات در هامبورگ ، گفت که “مقررات مربوط به انتقال داده ها در سطوح مختلف سیاست حفظ حریم خصوصی پراکنده است ، تشخیص آنها در نسخه های اروپایی و بین المللی مبهم است و دشوار است”.

در نتیجه ، به روزرسانی خود در آلمان توسط قانونگذاران با استناد به قوانین GDPR در این مبارزه با WhatsApp ممنوع است. در حال حاضر ، واتس اپ به نظر نمی رسد بیش از حد نگران این تصمیم باشد ، زیرا معتقد است که این مسئله سو than تفاهم دیگری ایجاد نکرده است ، اما در صورت لغو نشدن آن ، این می تواند یک سابقه عظیم در راه مخالفت سایر کشورها با بروزرسانی باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *