با تلویزیونهای Sony BRAVIA با Google TV (با حمایت مالی) از یک مرکز تفریحی شخصی لذت ببرید


با استفاده از مفهوم “تلویزیون هوشمند” به سطح کاملاً جدیدی ، Google TV انقلابی در سرگرمی های خانگی است. این سیستم عامل جدید که در همه تلویزیون های 4K Sony BRAVIA 2021 موجود است ، می تواند سرویس های جریان مورد علاقه شما را با ویژگی های هوشمند دستیار Google ، Google Home و دیگران در یک مکان راحت متصل کند.

اگرچه لذت بردن از سرگرمی عالی در خانه هرگز آسان نبوده است ، اما هنوز نمی توان فهمید که کدام سرویس پخش جریانی دارد ، معمولاً منجر به جستجوی Google می شود تا شما را از داشتن مجبور به گذراندن جداگانه هر سرویس نجات دهد. برای. با استفاده از Google TV ، هر آنچه به آن دسترسی دارید اعم از Netflix ، Prime Video ، Disney Plus یا هر سرویس دیگری با هم در یک مرکز نمایش داده می شوند ، به شما این امکان را می دهد که حدس بزنید و از محتوای مورد نظر خود لذت ببرید.

حتی می توانید از Google Now بخواهید برخی از مطالبی را که می خواهید تماشا کنید نمایش دهد. Sony BRAVIA A84J Curry PC Exclusive دارای یک میکروفون داخلی برای تجربه ای کاملاً هندزفری است. صفحه نمایش خیره کننده OLED 4K و Acoustic Surface Audio + به شما امکان لذت بردن از مطالب خود را مانند آنچه قبلاً ندیده و نشنیده اید ، خواهید داشت.

با دسترسی به همه سرویس های اصلی پخش جریانی ، Google TV همچنین می تواند لیستی از توصیه های سفارشی را ایجاد کند که فقط به یک کتابخانه محتوا محدود نباشد و مانع از پرش از نمایش مورد علاقه بعدی خود شود ، در غیر این صورت مورد توجه شما قرار نگرفته است. اگر یکی از دوستان این نمایش جدید را توصیه می کند که حتماً باید تماشا کنید ، پس همیشه می توانید لیست تماشای خود را به روز کنید ، حتی وقتی از تلویزیون دور هستید – فقط به هر دستگاهی که به Google دسترسی دارد وارد شوید و مرتب شوید .

زیرا وقتی تلویزیون شما استفاده نمی شود ، Google TV می تواند یک صفحه خالی آزار دهنده را به چیزی تبدیل کند که اتاق را با خاطرات عالی روشن می کند. در حالت Ambient ، تلویزیون های BRAVIA سونی می توانند از تصاویر Google Photos به صورت اسلاید عکس های مورد علاقه شما را نشان دهند. اگر مهارت های عکاسی شما کاملاً صفر نیست ، می توانید به سراغ مجموعه ای از تصاویر ثابت و بی پایان از فک های Getty Images ، Google Earth و هنرهای سرپرستی بروید تا هر اتاق را روشن کند.

به لطف ادغام با Google Home ، تلویزیون BRAVIA Sony شما همچنین می تواند یک مرکز فرماندهی برای همه دستگاه های خانه هوشمند شما باشد. به عنوان مثال ، اگر کسی درب منزل باشد ، Google TV می تواند یک نمایش زنده دوربین را نمایش دهد تا شما دقیقاً بدانید چه کسی برای تماس می آید ، همه از روی راحتی کاناپه شما. به همین ترتیب ، اگر در یک شب سینمایی اقامت دارید ، فقط از Google بخواهید چراغ های Philips Hue را کم کند و کار شما تمام است.

این اتصال یکپارچه به تلفن هوشمند شما نیز گسترش می یابد. اگر فیلم تعطیلات خارق العاده ای دارید که می خواهید به اشتراک بگذارید – چرا وقتی می توانید فیلم پینگ را به تلویزیون بفرستید ، دوستان و خانواده خود را مجبور کنید گردن خود را به دور گوشی هوشمند بپیچند؟ چه از Chromecast استفاده کنید و چه از Apple AirPlay ، Google TV می تواند محتوا را مستقیماً از تلفن شما دریافت کرده و در صفحه بزرگ پخش کند تا همه از آن لذت ببرند.

این ویژگی فقط به ویدئو محدود نمی شود ، زیرا شما می توانید با انعکاس هر آنچه در تلفن شما اتفاق می افتد برنامه و بازی های خود را بهبود ببخشید. این به شما امکان می دهد فقط با چند لمس ساده شب فیلم را به یک شب بازی تبدیل کنید – سادگی آن بی نظیر است.

همه این ویژگی های منحصر به فرد Google TV در مدل های Sony BRAVIA 2021 4K موجود است. از X80J خیره کننده ، ارائه رزولوشن 4K با فناوری TRILUMINOUS PRO & Motionflow XR سونی ، تا OLED A84J و A90J نفس گیر با پردازنده هوش شناختی سونی و بهترین کیفیت تصویر OLED علاوه بر سادگی ارائه شده توسط Google TV ، این تلویزیون های BRAVIA سونی سرگرمی های خانگی مانند گذشته و اکنون در Currys PC World موجود است.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *