برنامه تلفن Android در نهایت به شما اطلاع می دهد که چه کسی تماس می گیرد


برنامه Google Phone برای Android اکنون اعلام خواهد کرد که چه کسی طرفدار شما را منفجر می کند ، مشخص شد.

توسعه دهندگان XDA در آخرین نسخه از برنامه استاندارد Android که همراه با تلفن های Pixel است و برای گوشی های شخص ثالث اندرویدی قابل بارگیری است ، در آخرین نسخه برنامه استاندارد Android یک ویژگی Called ID پیدا کرده اند.

البته این ویژگی کاملاً توضیحی است ، اما به کاربران این امکان را می دهد تا انتخاب کنند که آیا هنگام استفاده از هدفون یا به طور مداوم می خواهند این اسم اعلام شود. برخی از هدفون ها از قبل توانایی این کار را دارند ، بنابراین خوب است که ببینیم Google چگونه این ویژگی را در برنامه اصلی معرفی می کند ، به خصوص که این باعث تسکین برخی از افراد کم بینا می شود.

کاربران می توانند این تنظیمات را در تنظیمات> شناسه تماس گیرنده در برنامه تلفن پیدا کنند ، این برنامه را می توان از فروشگاه Play برای بهترین تلفنهای Android امروز بارگیری کرد.

اعتبار: توسعه دهندگان XDA

این برنامه که به صورت استاندارد در تلفن های Pixel ارائه می شود ، همچنین می تواند برای تلفن هایی که با رابط های کاربری مختلف کار می کنند – و دارای برنامه های تلفن مختلف هستند – مانند One UI سامسونگ استفاده شود. یکی از اهداف اصلی آن محافظت از مصرف کنندگان در برابر هرزنامه در مقابل کلاهبرداران و بازاریابی تلفنی است و اکنون پوشش جامعی به نام ID را ارائه می دهد.

این برنامه همچنین از ابزار فوق العاده مفید Hold For Me استفاده می کند که دستیار Google را فریب می دهد تا کارهای کثیف را انجام دهد و منتظر بیدار شدن فرد با گذراندن روز خود باشید.

کاربران می توانند تماس گیرندگان ناشناخته را بررسی کنند ، به پیام صوتی تصویری دسترسی دارند ، تماس های خود را ضبط می کنند (با تشخیص طبیعی) و توانایی به اشتراک گذاشتن جزئیات حیاتی را با خدمات اضطراری بدون صحبت دارند.

پس از راه اندازی Google I / O فردا ، Google ممکن است به طور رسمی این ویژگی را همراه با Android 12 ، جوش های جدید Pixel و موارد دیگر تجسم کند. شما امیدوارید در Google I / O چه چیزی را ببینید؟ trustedreviews را در توییتر با ما در میان بگذارید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *